c هتل دانیلی در ونیز ایتالیا
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

هتل دانیلی در ونیز ایتالیا


ونیز یکی از شهرهای توریستی در ایتالیا است که بیشتر توریست ها در تور اروپا بیش از مسافرت به رم در ایتالیا هوای دیدن این شهر به سرشان است. این شهر از جاذبه های خاص دنیاست و به همین دلیل نعداد زیادی هتل و مراکز رفاهی در آن وجود دارد.

 

 

به احتمال زیاد مقصد بعدی سفر شما جایی جز رم یا ونیز نیست پس باید اقامت بسیار خوبی داشته باشید و در آرامش کامل سپری کنید برای همین منظور هتل دانیلی ونیز را انتخاب کرده ایم که بتوانید با مقایسه آن با سایر اقامت گاه ها در ایتالیا سفری خوش را تجربه کنید

 

هتل دانیلی در ونیز یکی از هتل های مجلل و بسیار شیک است که به دلیل امکانات مناسب رفاهی یکی از بهترین هتل ها محسوب می شود و در ایتالیا شهرت دارد. عنوان ۵ ستاره برای این هتل نشان دهنده برجستگی ها و ویژگی های این هتل برای یک اقامت عالی است پس بالاتر از آن هرگز هتلی نخواهید دید.

 

هتل دانیلی دارای ۲۲۵ اتاق است که هر اتاق دارای سرویس خاص کلاس خود است و می تواند به رفاه شما و خانواده تان و دوستان و همراهانتان کمک کند. اگر مشکل ارزی داشته باشید می توانید با استفاده از صرافی ها مشکلات ارزی خود را حل کنید اما برای امنیت بیشتر یک صرافی در هتل وجود دارد که می توانید ارز معتبر را از آن تهیه کنید.

 

همانطور که از هتل های پنج ستاره انتظار می رود دارای اتاق های جلسه و کنفرانس در این هتل دایر است که از کیفیت خوبی برخوردار است.  اگر هم برای نگهداری فرزندتان مشکلی دارید می توانید به راحتی در مواقع ضروری فرزندتان را به سرویس نگهداری از اطفال بسپارید. سیستم ترنسفر فرودگاهی هم برای درخواست کنندگان دایر است پس نگران هیچ چیز در این هتل نباید بود.

 

در این هتل رستورانی وجود دارد که می توانید غذاهای مورد علاقه خود را سفارش دهید و بتوانید به راحتی در کنار عزیزانتان غذا را میل کنید. البته نا گفته نماند که سرویس های دیگری نیز در هتل وجود دارد که شما را از هر نوع مشقت دور می کند. برای افراد حساس به دود نیز اتاق های پاک در هتل دایر است.

آدرس هتل :

Riva degli Schiavoni 4196,Castello,30122 Venice

 

 

مطالب پیشنهادی :

۱ Comment

  1. نگین گفت:

    لطفا قیمت هتل ها رو هم بگید


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم