پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

هرگز هتل داینستی مالزی را رزرو نکنید


هتل داینستی مالزی هتلی است که در سال های اخیر رتبه اش تا حد ۴ ستاره هم پیشروی کرد. اما بعد از مدتی به خاطر کمبود کیفیت، رتبه اش به میزان ۳ کاهش پیدا کرد. افرادی که از این هتل استفاده کرده اند با نا رضایتی کامل از آن خدا حافظی می کنند چرا که از هر نظر، با محیطی غیر مطبوع روبرو می شوند.

به طور کلی تصاویر و تعاریف مربوط به این هتل، به نحوی است که می توان هم اکنون آن را به عنوان یک هتل ۲ ستاره تصور کرد که به زودی به رتبه ۱ هم خواهد رسید البته اگر توریستی به آن جا برود. بنابراین هنگام خرید تور کوالالامپور به این هتل توجه داشته باشید.

 

لوازم و اثاثیه هتل چندان باب میل ایرانی ها نیست چرا که از مبلمان ها و تخت های کهنه و فرسوده در برخی اطاق ها استفاده می شود. به گفته ی برخی مسافرین، تلویزیون و حتی یخچال آن جا کیفیت ندارد و گاها با وسایل خراب روبرو شده اند. از همه مهم تر که تعداد موجودات موزی این هتل زیاد است که سوسک یک نمونه بارز آن است.

 

البته گفتنی است که این هتل هر چند طبقات زیادی دارد تعدادی از اطاق های بی کیفیت را به ایرانیان می سپارند که دارای چنین وضعی اند. سایر کشورها و توریست ها از اطاق های خوب و باکیفیت آن استفاده می کنند.

این هتل هر چند از مرکز شهر دور است اما در مکان بسیار خوبی برپا شده که چنین وضعیت فجیع و زننده ای، از آن بعید بود به گوش برسد. گفتنی است در حوالی این هتل تعدادی زیاد از افراد متکدی و معتاد نیز زندگی می کنند که آرامش و امنیت را دچار خلل می کنند. می توان گفت این هتل در میان هتل های کوالالامپور از بدترین رتبه برخوردار است.

 

در سرشماری و بررسی ۲۷۵ هتل این هتل رتبه ۲۵۲ را به خود اختصاص داده که این خود گویای همه چیز است.