c هتل دستی لوکس
جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸

هتل دستی لوکس


دستی لوکس نام گروه فارسی زبانانی است که به مشاوره به ایرانی هایی می پردازند که ترکیه را برای مسافرت انتخاب می کنند این گروه به ارائه این خدمات در ۴ هتل معتبر می پردازند که توضیحات مختصری از این هتل و خدمات آن ها در اختیار شما قرار می دهیم. قبل از سفر به آنتالیا خوب است که مشخصات و جزییات تور آنتالیا را مورد بررسی قرار دهید.

هتل کریستال (بلک) آنتالیا

 

 

این هتل هم اکنون در فاصله ۴۰ کیلومتری از فرودگاه آنتالیا قرار دارد و حدود ۴۵ دقیقه تا مرکز خرید مشهور آنتالیا فاصله دارد. این هتل یک هتل ساحلی است که پلاژ مخصوص به خود را دارد. این هتل سیصد و هفتادو دو اتاقه محلی است که بسیاری از مسافران آنتالیا آن را برای اقامت خود انتخاب می کنند و سعی دارند خاطرات زیبای خود را در کنار ساحل ایجاد کنند.  رستوران های این هتل بسیار تمیز هستند و غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ای ارائه می دهند. شما می توانید از آب گرم این هتل به عنوان بهترین مرکز آب گرم بلک استفاده کنید. علاوه بر این هتل هتل آدم و حوا در آنتالیا ترکیه هم می تواند جزو لیست منتخب هایتان باشد

 

هتل کریستال دلوکس کمر آنتالیا

این هتل یک هتل بزرگ به مساحت ۸ هزار متر مربع است که دارای گرید ۵ ستاره است. این هتل یک منظره ساحلی دارد که می توان در آن ساعت ها آرامید. تعداد اطاق های این هتل هم ۳۵۶ تاست و شما می توانید از انواع اتاق ها و سویت های آن به خوبی استفاده کنید و دریای زیبای مدیترانه را مشاهده کنید. باغ هایی که در اطراف این هتل هستند طراوت این هتل را دو چندان کرده اند. البته هتل کمر ریچ هم یکی از هتل های برتر آنتالیاست که ارزش بررسی را دارد. هتل کریستال دلوکس در اندازه شیک ترین هتل های دنیا دارای امکانات رفاهی و ورزشی و خدماتی است! فقط بگوییم که اگر به دنبال بهترین هتل های آنتالیا هستید این هتل انتخاب برتر است.

هتل آلوادونا آنتالیا

 

در خدود ده سال پیش هتلی بزرگ به نام هتل آلوادونا  در یکی از مناطق ساحلی ساخته شد و در اختیار مردم قرار گرفت. از طرفی هم در سال ۲۰۱۰ این مرکز دوباره باز سازی شد تا رفاه و امنیت مسافران بیش از پیش تامین شود. هتل آلوادونا  دارای ۴۴۷ اطاق مناسب و شیک و استاندارد است که تعداد ده تا از آن ها خانوادگی اند. این هتل نیز دارای امکانات رفاهی و ورزشی زیادی است که می تواند شما را راضی نگه دارد. این هتل تا فرودگاه حدود ۴۰ کیلومتر و تا مرکز شهر ۵۰ کیلومتری فاصله دارد.
رستوران این هتل از بهترین رستوران هایی است که می توانید برای صرف وعده های غذایی از آن استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم