دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

هتل دوسیت باراکودا در پاتایا


با رزرو هتل دوسیت باراکودا  در پاتایا می توانید یکی از اقامت های ماندگار در ذهن را برای خود تداعی کنید. این هتل یک هتل معروف و ۵ ستاره است که همه ایام تعطیل مقری برای ایرانیانی است که به تایلند سفر می کنند.

 

 

در واقع تمام افرادی که به هتل های سنتی علاقه دارند و همه افرادی که بدنبال معماری نوین هستند از هتل دوسیت پاتایا  استقبال می کنند چرا که این هتل هر دو معماری را با هم آمیخته است. تمام اتاق های این هتل از تهویه مطبوع بهره مند هستند و می توانید در آن ها به راحتی اقامت کنید.

حدود ۶ سال پیش این هتل با ۷۲ اطاق مجزا ساخته شده که در هر بیست و چهار ساعت شبانه روز می توانید به این هتل سر بزنید و اتاق بگیرید. البته دیگر نباید نگران پرواز های دیر موقع باشید چرا که هتل پذیرای شما در هر ساعتی خواهد بود. صندوق امانات، صرافی برای تبدیل ارز، آسانسور و کلاب کودک هم همه از امکاناتی است که می توانید از آن ها استفاده کنید، رستوران و کافه هتل هم از کیفیت خوبی برخوردار است و انواع غذاهای آسیایی و اروپایی را می توانید در آنجا سفارش دهید. این هتل به جاذبه های پاتایا نزدیک است. چند جاذبه ی پاتایا در تور تایلند هم می توانید از این لینک بشناسید.

 

اتاق های کنفرانس و جلسه برای شما که به دنبال محیطی زیبا برای ارائه کنفرانس خود می گردید فراهم شده که می توانید به راحتی از آن بهره مند شوید. اینترنت وایرلس هم در اختیار شماست که از آن استفاده کنید. خدمات خشک شویی و لباس شویی و اتوکشی هم می تواند به شما در نظافت و شیک پوشی کمک کند. اگر به دنبال یک هتل ۴ ستاره هستید هتل ۴ ستاره vista پاتایا تایلند می تواند مناسب ترین مکان برای شما باشد.

 

 

برای رفتن به ساحل فقط باید سه دقیقه راه بروید! و این فوق العاده است. ایستگاه اتوبوس حدود ۷ کیلومتر از هتل فاصله دارد اما فرودگاه بین المللی سوارنابومی حدود ۱۵۰ کیلومتر دیر تر است که باید مراقب زمان بندی هایتان باشید. برای این منظور می توانید هتل رویال کلیف پاتایا تایلند را هم مورد بررسی قرار دهید.
بالکن اتاق ها علاوه بر تمام خدمات و سرویس هایی که در اتاق ها فراهم است محل دنجی برای تماشای ساحل به شمار می رود. می توانید از اتاق های ماساژ و استخر ها و مراکز بدن سازی و ورزشی هتل برای سلامتی و تن آرامی خود استفاده کنید. اتاق بخار، حمام آفتاب و ساحل شنی هم که خود گویای مساله است.

 

موقع صرف صبحانه ۷ تا ۱۱ صبح است و بر روی بام هتل هم مرکزی است که می توانید از بالا بر این شهر اشراف کامل داشته باشید و مناظر را مشاهده کنید.

اتاق های ویژه و اتاق های مخصوص معلولین در هتل برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده است.
مرکز تجاری هتل هم محلی است که می توانید از آن سوغاتی ها و مایحتاج خود را تهیه کنید. اتاق های پاک بدون سیگار برای کسانی که به این گونه اتاق ها نیاز دارند مهیا ست