c هتل دیهو پالاس دبی
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

هتل دیهو پالاس در دبی


هتل دیهو پالاس در دبیReviewed by Zm on Apr 24Rating:

در دبی به دلیل اینکه این خلیج نشین ها سلیقه خوبی دارند و از طرفی هم به دلیل داشتن در آمد های بالا سعی دارند تا می توانند برای هتل خود خرج کنند تا بهترین نمونه در میان رقبا باشد می توانید انواع و اقسام هتل ها با تزیینات و مدل های زیبا و معماری های خاص را مشاهده کنید.

 

 پیرر میلانو

هتل چهار ستاره دیهو پالاس در دبی در منطقه ی بر دبی ساخته شده است یکی از هتل های مطرح در دبی است که هر ساله به دلیل کیفیت خوب خدمات و از طرفی موقعیت مکانی مناسب، به این هتل مراجعه می کنند و اوقات خوشی د آن سپری می کنند.

 پیرر میلانو

این هتل بیشتر بخاطر فرهنگ و شغل مردم به شکل لنج های عربی ساخته شده است. تعداد اتاق های این هتل مدرن ۲۸۲ تا است که هم اتاق و سوئیت می باشند و به شکل نوین عربی ساخته و پرداخته شده اند و به بهترین شکل هم تزیین شده اند واز دکوراسیون خوبی برخورداند.

 پیرر میلانو

۸ رستوران و تریا در این هتل وجود دارد که می توانید هر وعده را در هر کدام که دوست دارید سپری کنید. در این رستوران ها می توانید از انواع خوراک های خوشمزه و مدرن بین المللی و ایتالیایی و هندی و.. میل کنید. ترنسفر فرودگاهی و استقبال فرودگاهی هتل بسیار محترمانه و به موقع صورت می گیرد.

 پیرر میلانو

اگر هم قصد خرید دارید می توانید از فروشگاه های داخل هتل استفاده کنید و هر جنسی را که می خواهید خریداری کنید. هتل Emirates Towers دبی هم مکان دیگری است که می توانید از آن دیدن کنید.

برای رفتن به مرکز تجارت جهانی در سه کیلومتر باید راه بروید و البته مرکز بین المللی همایش ها و نمایشگاه دبی هم فاصله زیادی با هتل ندارد .۳ جاذبه جالب در در دبی وجود دارد که باید در طی سفرتان حتما از آن دیدن کنید.

 پیرر میلانو

این هتل دارای امکانات تفریحی خوبی نظیر استخر، سونا و جکوزی، و حمام آب گرم می باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید. برای کسانی که به دود حساسیت دارند اتاقهای پاک و برای معلولین هم اتاق مخصوص معلول ها در نظر گرفته شده است تا از سفر بیشتر لذت ببرند

 پیرر میلانو

سرویس های لباس شویی  خشک شویی و اتوکشی هم در هتل برای کسانی که نیاز دارند مهیا می باشد. آرایشگاه زنانه و مردانه و خدمات کفش و واکس و حتی فکس و کپی در هتل دایر است و اگر بخواهید شهر را بگردید می توانید از راهنمای تور استفاده کنید

 پیرر میلانو

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم