سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو در فرانسه


هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو
هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو در فرانسهReviewed by Zm on May 23Rating:

یکی از مهمترین هتل هایی که می توانید شما در فرانسه انتخاب کنید هتل هایی است که در حوالی برج ایفل برپا شده اند. این هتل ها هرچند قیمت بالاتری دارند اما می توان گفت از آن جا که به جاذبه های تاریخی و مشهور نزدیک هستند با بقیه تفاوت دارند.

هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو

 

هتلی که امروز برای معرفی در نظر گرفته ایم هم از این قاعده مستثنی نیست. هتلی به نان هتل Renaissance Paris Hotel Le Parc Trocadero که به فارسی می توان گفت هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو، یکی از بهترین هتل هایی است که در فرانسه برپا شده است و در لیست هتل های خوش امکانات و خوش مکان با گرید ۵ ستاره جا خوش کرده است.

 

هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو

 

این هتل بزرگ و مجلل در میان خیابان شانزه لیزه و برج ایفل قرار دارد و با عث شده که بهترین اقامت را در مرکز پایتخت فرانسه برای مسافرین و توریست های عزیز فراهم کند. اگر در میان فرانسوی ها پرس و جو کنید خواهید دانست که، محله شانزدهم فرانسه از مدرن ترین مکان ها در فرانسه است و این هتل دقیقا در همین مکان برپاشده است.

 

هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو

 

ویژگی اتاق های هتل بدین صورت است که با بهترین امکانات و شرایط و به روشی مجلل آرامش شما را مهیا خواهد کرد. بوفه هتل محل صبحانه خور های رویایی است! این بوفه ها برای بچه های کمتر از دوازده سال سرویس ها و غذاهای جالبی دارد! حتما امتحان کنید.

 

هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو

 

یکی از رستوران های هتل Le Relais du Par نام دارد که مختص خوراک های فرانسوی است. نوشیدنی های این هتل بسیار مشهورند پس سعی کنید حتما از آن بهره مند شوید.یک باغ در محوطه هتل دایر شده که برخی اتاق ها دید و منظره جالبی از این باغ را در اختیار دارند و می توانند از دیدن آن لذت ببرند. برای دیدار از برج ایفل در فرانسه خوب است از قبل این اطلاعات را داشته باشید

 

هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو

رستوران این هتل، در فصول گرم در محیطی باز به ارائه غذا می پردازد و می توانید بسیار لذت ببرید. این هتل برای ورزش دوستان هم سرویس هایی دارد و از طرفی دارای کتابخانه است که دوست داران زبان فرانسه می توانند از آن استفاده کنند. مسجد جامع استراسبورگ یکی از زیبا ترین مساجد در اروپاست که باید آن را ببینید!

 

هتل رنایسانس پاریس لی پارک ترکادرو

آدرس : ۵۵-۵۷ Avenue Raymond Poincare,16. Trocadéro,75016 Paris

.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


2 + = 5


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم