سه شنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۷

هتل سان اند سند دبی


هتل سان اند سند
هتل سان اند سند دبیReviewed by Zm on May 25Rating:

یکی از بهترین هتل ها در دبی که نزدیک به برج ساعت است جایی جز هتل سان اند سند نیست! این هتل در منطقه ای کاملا تجاری، واقع شده است و تا برج معروف ساعت ۵ دقیقه پیاده راه دارد.

این هتل در رسته هتل های ۳ ستاره است و از قیمت خوبی برخوردار است البته امکانات خوبی هم دارد. امکانات این هتل شامل، استخر سرپوشیده برای اوقات آرامش بخش شما، ورزشگاه برای دوست داران ورزش، اتاق ها و سرویس های شیک و تمیز می باشد.

هتل سان اند سند

البته برخی از اتاق ها که به صورت لوکس طراحی شده اند دارای نشیمن های بزرگ و لوکسی هستند که از بهترین و جدیدترین نوع مبلمان ها در آن ها استفاده شده است. بخش سونا و جکوزی هتل هم بخش سلامت و تفریحی این هتل محسوب می شود. برای خرید در دبی می توانید مراکز خرید دبی که پر ازدحام اند را هم از این لیست بشناسید.

 

هتل سان اند سند

یک بخش راهنمای گردشگر در هتل دایر است که می تواند مشکلات شما را حل کند.

بعد از یک گردش نیم روزی با سرویس گشت هتل به هتل بازگردید و در رستوران بسیار مجهز آن غذاهای بین المللی و بومی اماراتی ها را میل کنید. برای یک عصر دلپذیر هم می توانید به تریای هتل سری بزنید! نوشیدنی هایش مشهور است! یکی دیگر از بهترین هتل های دبی هتل ۴ستاره ی سیتی سیزن دبی می باشد که می تواند اقامت گاه آرامی باشد

هتل سان اند سند

برای رسیدن به فرودگاه اصلا نگران نباشید چرا که فقط ۱۰ دقیقه تا فرودگاه فاصله است. از این رو می توانید از ترنسفر هتل هم برای رسیدن به موقع استفاده کنید. البته اگر بخواهید با اتومبیل به این مکان بروید می توانید پارکینگ را از قبل رزرو کنید.

هتل سان اند سند
برای عزیزان معلول هم اتاق هایی ایجاد شده که به آن ها اجازه می دهد که به بهترین شکل و با کمترین مشکل زندگی خود را ادامه دهند.  مرکز خرید مارینا در دبی هم جزو بهترین مراکزی است که در دبی وجود دارد

هتل سان اند سند

صرافی هتل برای حل مشکلات مالی و ارزی شما در اختیار است، از طرفی سروس خانه داری و لباس شویی و اتوکشی در هتل هم برای نظافت بهتر شما فراهم است. برای آرایشگاه هم نیازی نیست شهر را بگردید چون در هتل آرایشگاه برای شما عزیزان دایر است.

هتل سان اند سند

آدرس هتل را به صورت Riqqa Al Buteen,Deira,Dubai   همراه داشته باشید.

هتل سان اند سند

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


+ 7 = 12


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم