یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

هتل سورملی استانبول


یکی از هتل های استانبول هتلی ۵ ستاره است که به نام هتل استانبول سورملی مشهور شده است و به دلیل رتبه خوب آن بسیاری از تورها و توریست ها از آن استفاده می کنند و نه تنها برای بار اول، که در هر سفر به استانبول از آن بهره می برند.

Istanbul Surmeli Hotel (6)

از مزایای این هتل این است که در منطقه تجاری و تفریحی به نام Gayreteppe که مشهور است احداث شده است. از جمله اماکن دیدنی نزدیک به این هتل پل بسفر است که می تواند تجربه خوبی باشد.

هتل سورملی استانبول

این هتل برای خانم ها نیز بسیار قابل ستایش است چرا که نزدیکی آن به مرکز خریدی به نام Metrocity دغدغه های افراد را کمتر کرده است.

هتل سورملی استانبول

هتل سورملی استانبول

منطقه ای که این هتل بنا شده در شاهراه مسیر ها قرار دارد و شما می توانید به راحتی به مکان های مختلف بروید

در مورد اتاق ها هم خوشبختانه به اندازه ی کافی امکانات در این هتل وجود دارد که بتوانید یک اقامت خوب و راحت و بیاد ماندنی داشته باشید.

هتل سورملی استانبول

هتل سورملی استانبول

رستوران های این هتل، به مسافران منوی غذایی بین المللی ارائه می دهد پس می توانید طعم انواع غذاهای ملل را بچشید.

برای نگهداری بچه ها نیز از سرویس نگهداری کودکان نیز می توانید استفاده کنید که این هتل با امکانات لازم ارائه داده است.

هتل سورملی استانبول

هتل سورملی استانبول

امکانات ورزشی رفاهی ماساژ – استخر روباز – سونا – حمام ترکی و بخار – حمام ترکی  به راحتی و نشاط توریست ها در این محل کمک می کند. از سویی هم اتاق ویژه عروس و داماد و معلولین، هم به رفاه مسافران ویژه کمک می کند.

سایر خدمات هتل به صورت خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – فکس و کپی – مرکز تجارت – کرایه اتومبیل  معرفی شده است که می تواند یک اقامت کاملا بی دغدغه به شما هدیه دهد.

هتل سورملی استانبول هتل سورملی استانبول