چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

هتل سیلایف فامیلی در آنتالیا


هتل سیلایف فامیلی

در انتالیا ی ترکیه هتلی ۵ ستاره رو به دریای بزرگ ووسیع مدیترانه به چشم میخورد که در ساحل کونیالتی قرار گرفته است هتل سیلایف هتل بسیار بزرگ وزیبا مکانی برای استراخت وگذراندن اوقات خوش رافراهم کرده است هتل سیلایف در ساحل ماسه ای قرار دارد وفاصله ان تامرکز انتالیا فقط ۱۰دقیقه است.این هتل بسیار شیک را که دارای ۲۴۰ اتاق است در سال ۱۹۹۵ساخته شده است امکانات در این هتل فراهم است .لابی در هتل سیلایف فامیلی باپذیرش ۲۴ساعته واسانسوررا برای مسافران وومیهمانان فراهم کرده است.

هتل سیلایف فامیلی

اتاقهای این هتل باتهویه مطبوعوبسیارراحت از نظر مبلمان وتخت خوابها  مکانی با ارامش ودنج برای استراحت  گردشگران ومسافران رافزاهم اورده است .تمام اتاقهای این هتل بالکن خصوصی دارند که مناظر بیشتر انها رو به دریای ابی مدیترانه است. علاوه بر این هتل معرفی هتل آدم و حوا هم یکی از معتبر ترین هتل های آنتالیا است.

هتل سیلایف فامیلی

هراتاق ازنظر رنگ بندی ونوع متلمان کاملا با اتاه دیگر فرق دارند..امکانات رفاهی در این هتل وجود داردارجمله این امکانات  حمام ابگرم،به همراه دوش و وان  اختصاصی خط تلفن مستقیم،تعت دونفره ،گرمایش مرکزی،اتاق نشیمن،سشوار،تلویزیون،هم ماهواره ای هم کابلی،دسترسی به اینترنت بی سیم،برای همه مسافران فراهم کرده اند. سه مرکز خرید در آنتالیا  وجود دارد که می توانید از آن ها برای خرید سوغاتی و مایحتاج خود استفاده کنید.

هتل سیلایف فامیلی

هتل سیلایف ازطریق زیرگذری بسیلر زیباوبزرگ به سواحل مدیترانه دسترسی دارد که رفت وامد هارا درخیلی راحت تر کرده است یک تیم حرفه ای برای تفریحات وسرگرمی برای مسافران هتل تدارک دیده اند.باشگاه بازی نیزبرای بچه ها وکودکان درانجا فراهم کرده اند تا شادی را بهتر احساس کنند استخرهای بسیاربزرگ وشیک  وروباز با امکانات ساده مانند سرسره ابی انجارا تبدیل به پارک ابی کرده است بوفه یکنار استخر مهمانان را از لحاظ نوشیدنی واسنکهای لذیذ تامین میکنند.هتل دارای اتاقهایی برای معلولین،اتاقهای خالی از حساسیت که حساسیت رااز میهمان دور کده ،اتاق مخصوص وی ای پی،اتاقهای خانوادگی از نمونه اتاقهای هتل هستند.

هتل سیلایف فامیلی

سالن های هتل :سالن ارایشگاه،سالن  برای ضیافت وجلسه،،  است  خدمات لباسشویی خشک شویی اتوکشی صرافی فروشگاه مخصوص سوغات در هتل سیلایف  فامیلی برای جذب گردشگر وراحتی انها وجود دارد محل مخصوص سیگار کشیدن ،اتاقهای ضدصدا ،باغ زیبا کتابخانه از امکانات وویژگی بسیار برجسته وممتاز این هتل زیبا است

هتل مردان پلاس در آنتالیا هم یکی از هتل های خوش نام است که می توانید ازآن دیدن کنید.

هتل سیلایف فامیلی

.

هتل های آنتالیا

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 7 = 1


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم