پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷

هتل سیلا در فلورانس ایتالیا


هتل Silla
هتل سیلا در فلورانس ایتالیاReviewed by Zm on May 6Rating:

یکی از جذاب ترین هتل ها با توجه به معماری هایی که تاکنون دیده ایم در کشورهایی نظیر ایتالیا ساخته می شوند که ترکیبی از معماری نوین و قرون وسطایی هستند.

 

هتل Silla

هتل سیلا هم یکی از هتل هایی است که در حوالی رودی جذاب به نام ارنو قرار دارد و فاصله ای ۶۰۰ متری تا یک پل باستانی دارد که به Ponte Vecchio  مشهور است و در رده جاذبه های گردشگری قرار دارد.

هتل Silla

خوشبختانه می توانید با پای پیاده به دیدار این هتل بروید. هتل دانیلی در ونیز ایتالیا یکی از هتل هایی است که در شهر دیدنی ونیز می تواند اوقات خوشی برایتان فراهم کند.

هتل Silla

ایت هتل قدیمی مربوط به قرن ۱۶ میلادی است ولی این روزها به طور کاملا حرفه ای باز سازی شده که هم حالت قدیمی دارد و هم از امنیت کافی برخوردار است. این هتل دارای اینترنت است که به رایگان در تمامی اتاق های هتل در دسترس می باشد.

هتل Silla

انواع و اقسام امکانات تفریحی و رفاهی در اتاق ها وجود دارد. در این هتل امکان خرید وجود ندارد بنابراین می توانید اطلاعات بهترین مراکز خرید رم ایتالیا را از اینجا دریافت کنید.

هتل Silla

یک نمایشگاه هنری به نام Uffizi، در فاصله ده دقیقه ای از این هتل قرار دارد . ۸۰۰ متر دور تر از هتل هم می توانید جاذبه کلیسای جامع فلورانس را مشاهده کنید. علاوه بر این جاذبه ها جاذبه ی دیدنی پیازا سان مارکو در ایتالیا هم مکان جالبی برای دیدن است

هتل Silla

اتاق های خانوادگی و سرویس نگهداری کودکان در این هتل برقرار است . این هتل در رده هتل های درجه ۳ است.  خدمات رفاهی هتل شامل خانه داری، لباس شویی و اتوکشی و… همه برای رفاه حال شما وجود دارد. خدمات تهیه بلیط هم برایتان امکان پذیر است.

هتل Silla

آدرس : Via De’ Renai 5,Santa Croce,50125 Florence

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 7 = 63برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم