پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

هتل کمر ریچ در آنتالیا


هتل کمر ریچ یکی از جمله هتل هایی است که د آنتالیا برپا شده و هر ایرانی که وارد آن می شود از آن راضی است می توانید نظرات افراد را در فروم ها مشاهده کنید اما همین نوشته از آژانس گردشگری در تایید حرف این دسته از افراد برای بررسی شما کافیست.

 

هتل کمر ریچ

هتل کمر ریچ

این هتل که درای مناظر زیادی است و کوه ها و درخت ها و دریا همه و همه دست در دست هم گذاشته اند تا شما از مناظر زیبای این هتل لذت ببرید. محیط این هتل بسیار آرام و شاد است و شما می توانید یک مسافرت آرام و دلپذیر و لذت بخش را در آن تجربه کنید. این هتل نزدیک به مرکز شهر کمر است که واقعا لذت بخش است. از سال ۲۰۰۶ که این هتل برپا شده همه مسافران از داخل و خارج از ترکیه را به خود دعوت کرده و به خوبی از آن ها پذیرایی کرده است.

هتل کمر ریچ

کارکنان و خدمه های هتل کمرریچ آنتالیا افرادی بسیار مجرب هستند. تعطیلات خود را یکبار هم که شده به این هتل بروید. از این هتل تا دریا و ساحل ۹۰۰ متر فاصله دارد و در ۴۵ کیلومتری آنتالیاست و تا فرودگاه هم کمتر از یک ساعت فاصله دارد که چیزی حدود ۵۰ کیلومتر است.

برای کسانی که علاقه وافری به استخر دارند امکاناتی نظیر ماساژ – جکوزی – استخر روباز – سونا – حمام ترکی – استخر سر پوشیده فراهم است که می توانند از آن ها برای تجدید روحیه و ورزش استفاده کنند. برای افرادی که به دنبال اتاق ها و سوئیت های خانوادگی هستند می توان از اتاق های خانوادکی این هتل استفاده کرد که بسیار تمیز و منحصر به فرد و آرام است.

هتل کمر ریچ

برای اینکه اوقاتی هم صرف ورزش کنید می توانید از سالن ها و امکانات ورزشی برای تنیس – مرکز بدنسازی –  پینگ پنگ – بازی دارت – اسکی استفاده کنید. زمین های موجود برای این بازی ها و مرکز بدنسازی بسیار مرغوب هستند و می توانید از آن در اوقات مختلف استفاده کنید.

هتل کمر ریچ

خدمات هتل هم به صورت خدمات خانه داری، سالن ضیافت و همایش و جلسه نام برد. در واقع برای مسافرت های کاری می توانید از این سالن ها استفاده کنید. اگر هم نیاز به آرایشگاه دارید نیازی نیست که شهر را بگردید آرایشگاه این هتل بسیار مناسب است و همه نوع امکاناتی دارد. برای شما که می خواهید با اتومبیل در شهر بگردید می توانید از اتومبیل های کرایه ای استفاده کنید.

هتل کمر ریچ

برای صرف ناهار و شام می توانید از رستوران مرغوب این هتل استفاده کنید و از طرفی هم برای خرید چیزهایی که لازم دارید می توانید از فروشگاه هتل استفاده کنیدو تهویه هوا و بار و باغ هم از امکانات دیگر در هتل است و هر ساعت از شبانه روز که وارد هتل شوید می توانید پذیرش شوید.

آدرس : Ataturk Bulvari Yeni Mahalle, No 16 Kemer Antalya

اگر قصد مسافرت به آنتالیا دارید می توانید جاذبه های گردشگری آنتالیا را از این مقاله دریافت کنید و برنامه ای مناسب برای سفر خود بریزید. توصیه هایی برای سفر به آنتالیا را هم در نظر داشته باشید تا سفری خوب و آرام را تجربه کنید.