یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

معرفی هتل لیماک آرکادیا آنتالیا


هتل لیماک آرکادیا ار هتل های مجلل است و در اسکله موکی منطقه ساحلی ، توریستی و زیبای بلک واقع شده است. هتل لیماک آرکادیا در مکانی بسیار سر سبز و زیبا واقع شده و توسط مراتعاحاطه شده است . دارای ساحلی شنی می باشد . اگر قصد دارید سفر نوروزی خود را به مقصد آنتالیا، انتخاب کنید، تور آنتالیا ویژه نوروز ۹۴ انتخابی خوب است که می توانید با مطالعه جزییات آن، آن را خریداری کنید

 

هتل لیماک آرکادیا

و از ساختمان و بنایی به سبک معاصر بهره برده است . دارای امکانات ویژه می باشد .این هتل بسیار مشهور می باشد . فاصله هتل تا مرکز شهر آنتالیا ۴۰ کیلومتر می باشد از هتل لیماک تا فرودگاه بین المللی آنتالیا ۳۵ کیلومتر فاصله می باشد .

هتل لیماک آرکادیا

 

هتل لیماک آرکادیا
برای رسیدن به مراکز خرید و بلک فاصله ی بسیار کمی وجود دارد.
پذیرایی در هتل به صورت (صبحانه ، ناهار ، شام و نوشیدنی ها بدون محدودیت زمانی و رایگان )می باشد .مکانی بسیار رویایی و پرخاطره برای مسافران می باشد .هتل دارای ساحلی بسیار رویایی می باشد .

هتل لیماک آرکادیا

هتل لیماک آرکادیا
هتل دارای اتاق هایی بسیار بزرگ وزیبا می باشد . تعداد اتاق های هتل ۴۴۴ عدد می باشد .اتاق پاک،اتاق هایی ویژه معلولین و سوئیت های مدرن مخصوص زوج های جوان برای ماه عسل وجود دارد . اتاقها دارای دکوراسیون و وسایل و امکاناتی بسیار شیک مانند سیستم صوتی وتصویری و ماهواره ، یخچال و… می باشد .

هتل لیماک آرکادیا

هتل لیماک آرکادیا

تهویه مطبوع نیز در هتل و اتاق ها وجود دارد .
انواع امکانات تفریحی در آنجا وجود دارد و بسیار نشاط آور می باشد .

هتل لیماک آرکادیا

هتل لیماک آرکادیا

که سرسره های آبی ، مینی گلف ، سه زمین تنیس با نورپردازی ویژه استفاده در شب ، استخر روباز و سرپوشیده ( چهار فصل ) ، سونا و جکوزی ، ماساژ درمانی ، حمام ترکی و بخار ، مرکز سلامت و آبگرم ، سالن بدنسازی ، ورزش های آبی ، از جمله آنان هستند.

سرویس نگه داری از کودکانتان برای راحتی شما در هتل آرکادیا وجود دارد .

هتل لیماک آرکادیا
فروشگاهو سالن های متعدد در هتل وجود دارد ترانسفر فرودگاه و خدمات تورها نیز در هتل وجود دارد .
از هتل تا مراکز خرید و فرودگاه فاصله بسیار کمی وجود دارد .

هتل لیماک آرکادیا

هتل لیماک آرکادیا