پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

هتل لیون در استانبول


شهر استانبول یکی از شهر هایی است که هتل های خوب و امنی دارد و با توجه به اینکه بیشتر گردشگران ایرانی، ترکیه را نیز تجربه می کنند به احتمال زیاد می توانید صحت حرف ما را از آن ها جویا شوید.

یکی از بهترین هتل هایی که می توانیم به ایرانی های عزیز توصیه کنیم این است که هتل لیون را تجربه کنند ما در این پست به معرفی مختصری از این هتل ترکیه می پردازیم. شما نیز با ماه همراه باشید تا بتوانید قبل از ورود به این هتل در مورد آن بدانید و آشنایی قبلی با آن داشته باشید. با ما همراه باشید

 

معرفی هتل لیون در استانبول

هتل لیون که در مرکز استانبول قرار دارد حدود ۴۵۰ متر با میدان مشهور تقسیم فاصله دارد.

این هتل از مکانی زیبا و آرام برخوردار است که می تواند به خوبی رضایت مسافران را فراهم کند. گفتنیست که این هتل دارای اتاق های بزرگی است که هیچگونه صدای آزار دهنده نظیر سرویس تهویه و خدمه و… در آن شنیده نمی شود و مکانی دنج و آرام برای سفرخوشی برای شما فراهم خواهد کرد.

امکانات رفاهی نیز برای این هتل درنظر گرفته شده که می توان به سالن ورزشی، استخر و تخت های آفتابگیری و.. اشاره کرد.

رنگ های اتاق ها هم کاملا مهندسی شده است و مبلمان ها هم با چوب های مرغوب درست شده اند که آرامش شما را فراهم می کنند. امکانات لوکس این هتل زبانزد است.

 

برای میل کردن صبحانه رستورانی در این هتل وجود دارد که به نام گلکسی است و صبحانه هایش مشهورند پس حتما از این رستوران استفاده کنید.

ترکیبات میز های این رستوران آب میوه و نوشیدنی های بسیار لذیذی است که در کنار صبحانه خاطرات خوبی برایتان برجا خواهد گذاشت.

توصیه می کنیم که به لابی نوشیدنی های هتل هم سری بزنید تا بتوانید انواع نوشیدنی ها را در آن جا مشاهده و انتخاب کنید و در هنگام مشاهده پل بوغاز لذت خود را دو چندان کنید.

اگر از دیدن جاذبه های استانبول برگشتید و خسته و کوفته بودید می توانید حمام ترکی و ماساژ را انتخاب کنید تا حسابی حالتان سر جای خود بیاید.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها و.. می توانید به راحتی به بخش همیاری تور ها بروید و از جاذبه های آن مطلع شوید.

از سرویس کرایه اتومبیل هم می توانید استفاده کنید. برای رفتن به قصر دولماباهچه می توانید حدود ۲۰ دقیقه پیاده روی کنید و به این قصر دیدنی برسید و از آن دیدن کنید.

از اینکه چه ساعتی به هتل برسید که بتوانید اتاق رزرو کنید نگران نباشید چرا که شما در هر ساعتی که وارد هتل شوید می توانید به راحتی، اتاق مورد نظر خود را ذخیره کنید.

ویژگی های اطاق ها

اتاق های هتل لیون در نمونه های متنوعی برای سلایق مختلف و محدودیت های موجود طراحی شده اند که در قالب های زیر ارائه می شوند:

۲ سوئیت King
۳ سوئیت Deluxe
۲ اتاق Connect
۱ اتاق برای معلولین عزیز مهیا شده است

۹۶ اتاق هم بصورت استاندارد ارائه می شوند.

اگر می خواهید بدانید از بین این ۱۰۴ اتاق اتاق های استاندارد چه ویژگی هایی دارد باید بگوییم که حدودا ۲۵ متر مربع مساحت دارند و از سرویس هایی نظیر اینترنت و صندوق امانت و ال سی دی بهره مند هستند

رستوران و کافه در هتل لیون

همانطور که گفتیم رستوران این هتل گلکسی نام دارد که باظرفیت حدودا ۲۰۰ نفر آماده ارائه خدمات به شماست. برای میل صبحانه و ناها رو شام می توانید در ساعات زیر به این هتل سر بزنید :

  1. صبحانه : ۷ تا ۱۰ صبح
  2. ناهار :۱۲ تا ۳ بعد از ظهر
  3. شام: ۷ تا ۱۱ شب

کافه Venus : در لابی برای نوشیدنی های متفاوت است که از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ شب برای شما مهیا شده است.

کافه کنار استخر : این کافه تابستانی است که از ساعت ۱۰ تا ۷ شب باز می باشد.

سالن SPA در هتل لیون

سالن SPA دارای سرویس های حمام ترکی استخر ماساژ و سونا می باشد که می توانید از آن به خوبی استفاده کنید