دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

هتل های ارزان در پاریس


هتل های ارزان در پاریسReviewed by Fy on Feb 26Rating:

شهر پاریس شهری بسیار زیبا و هنری و درعین حال گران است. با وجود داشتن اماکن گردشگری و تفریحی بسیار درپاریس بازدید از تمامی آن ها برای گردشگران به دلیل گران بودن اقامت در هتل های آن مقدور نیست . درادامه مطلب به معرفی چند نمونه از ارزان ترین هتل های پاریس می پردازیم. که درعین نزدیکی به مهم ترین جاذبه های پاریس از امکانات مجهزی نیز برخوردارند.

1101

هتل نوتردام

این هتل در مرکز شهر پاریس و درنزدیکی کلیسای نوتردام شهرپاریس قرار دارد. یکی از بهترین هتل های ارزان قیمت درپاریس است که با هزینه اقامت شبی ۹۰ دلار از امکانات قابل قبولی برخوردار است. از مهم ترین ویژگی های این هتل می توان به جو بسیار آرامش بخش آن اشاره کرد.

نمایی از اتاق هتل

67109_322

 هتل کوالیتی

این هتل که درامتداد رود سن و درنزدیکی چند جاذبه مهم گردشگری پاریس قراردارد با هزینه اقامت شبی کمتراز۱۰۰ دلار یکی دیگرازهتل های ارزان پاریس است.

ازجمله امکانات این هتل می توان به دسترسی به اینترنت وایرلس درفضای هتل ، سیستم تهویه هوای مطبوع ، تلویزیون ماهواره ای ، مراکز درمانی ، اتاق های ملاقات و.. اشاره کرد.

نمایی از هتل

67111_786

هتل پرنس اوژن

این هتل که در نزدیکی ساختمان ملت پاریس قرارگرفته است درعین حال که ظاهر زیبا و مجللی دارد هزینه ی اقامتی آن نیز پایین است. اتاق های تمیز ، مجلل و کوچک آن جلوه ی بیشتری به این هتل داده است.

نمایی از هتل

67116_624

 هتل برامبراسیتی

امکانات این هتل بسیار ساده و ابتدایی است و این امر قیمت شبی کمتر از ۵۸ یورو آن را برای مسافران توجیح می کند. این هتل در محله ای بسیار آرام قرارگرفته است.

نمای داخلی هتل

67119_541

هتل بین قاره ای

هتلی کوچک با فضایی بسیارآرامش بخش است که تنها ۱۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. هر اتاق این هتل دارای حمام ، تجهیزات گرمایشی ، تلفن ، تلویزیون ماهواره ای و.. است .

نمایی از اتاق هتل

67122_611

هتل ولترمحله باستیل 

این هتل که جدید است از امکانات حرفه ای زیادی از جمله اینترنت وایرلس برخوردار است که کمتر هتل ارزان قیمتی آن را ارئه می دهد. نزدیکی این هتل به ایستگاه مترو ولتر، سالن اپرای گرند باستیل و وجود رستوران های مهم پاریس موقعیت آن را متمایز می سازد.

نمای بیرونی هتل

67123_901

 هتل الیزه

موقعیت این هتل بسیار عالی است این هتل درنزدیکی برج ایفل ، بندرمایوت و فروشگاه های معتبرپاریس مثل بهار ، گالری لا فایت و قلب مقدس قرارگرفته است. علاوه براین از اتاق های بزرگ و پاکیزه و بسیارمجهزی نیز برخوردار است.

نمایی از اتاق هتل

67126_463

هتل مونپارناس

این هتل از اتاق های بسیار زیبا و آراسته ای برخوردار است که وجود چنین اتاق هایی در یک هتل ارزان قیمت باورنکردنی است. این هتل درنزدیکی برج ایفل قراردارد.وجود رستوران و کافی شاپ های متعدد درهتل از دیگر امکانات آن است.

نمای هتل

67129_314

 نمایی از اتاق هتل

67131_895

 امیدوارم که این مطلب اطلاعات مفیدی را دراختیارشما قرارداده باشد.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 9 = 27


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم