c هتل بین المللی هما مشهد
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

هتل بین المللی هما مشهد


هتل بین المللی هما مشهدReviewed by 123 on Sep 8Rating:

هر چه به تعطیلات نزدیک تر می شویم و قصد مسافرت می کنین باز باید امکان راحتی خود را در یک مسافرت بسیار عالی و دل چسب را فراهم کنیمخ . در مسافرت به مشهد مقدس که یک سفر سیاحتی و زیارنتی می باشد اگر در هتلی بسیار عالی اقامت کنیم بدون شک بهترین مسافرت را از آن خود کرده ایم.

 

هتل بین المللی هما مشهد
ما می خواهیم هتل هما را که هتلی بسیار شیک و بسیار زیبا است را به شما معرفی کنیم . هتل بین المللی هما دارای درجه ۵ ستاره می باشد . این هتل بسیار زیبا و شیک دارای مزایای بسیار با ارزشی می باشد که از امکانات و خدمات تل گرفته تا رستوران و…

هتل بین المللی هما مشهد
هتل هما یکی از هتل های مشهد دارای ۲۰۲ اتاق بسیار مجهز می باشد. این اتاق ها دارای تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی بسیار مدرن ،سیستم صوتی و تصویری بسیار عالی و دکو راسیون بسیار شیک و تلفن و… میباشد. اتاق برای معلولان جسمی حرکتی نیز در هتل هما وجود دارد تا احساس ناراحتی نکنند.

هتل بین المللی هما مشهد
مجموعه ای از امکانات تفریحی – سرگرمی و همچنین ورزشی رادر هتل بین المللی خما می توانید مشاهده کنید این هتل دارای استخر های بسیار عالی و بزرگ می باشد و شنای لذت بخشی را به شما هدیه می کند .

هتل بین المللی هما مشهد

در هتل هما فضای سبز بسیار زیبایی دارید که قدم زدن در آن به شما انرژی مضاعفی می دهد و آرامش را نصیبتان می بکند.

هتل بین المللی هما مشهد
اینترنت پر سرعت نیز از امکانات موجود در این هتل زیبای ۵ ستاره می باشد. سه رستوران و یک چایخانه، مرکز خرید، تالار‌های چند منظوره، سالن بدنسازی، زمین تنیس، پارک بازی کودک، لاندری، آرایشگاه، خدمات کامپیوتری و فاکس و فتوکپی از دیگر امکانات رفاهی هتل هستند.

هتل بین المللی هما مشهد
فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی در حدود ۲۴ دقیقه می باشد.و از ایستگاه مترو تا هتل هما ۱۸ دقیقه فاصله می باشد . اگر می خواهید به پارک میرزاکوچک خان بروید کافی است ۱۳ دقیقه را به آن اختصاص دهید.

هتل بین المللی هما مشهد
رستوران هتل بسیار عالی و دارای غذاهای بسیار با کیفیت و خوشمزهه می باشد .

هتل بین المللی هما مشهد

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم