پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

هتل هیلتون نیو دهلی جاناکپاری در هند


اگر به دنبال یک هتل ۵ ستاره در هند می گردید باید در لیست هتل هایی که به شما پیش نهاد می دهند یک نام بلند به نام هیلتون نیو دهلی جاناکپاری هم ببینید و بشنوید. البته مهم این است که شما امروز قبل از رفتن به هند بهترین هتل را انتخاب کنید و ما بیشترین تلاش خود را داریم تا به شما یاد بدهیم. مورد معرفی امروز ما هیلتون نیو دهلی جاناکپاری می باشد.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

هتل ۵ ستاره هیلتون نیو دهلی جاناکپاری با بهترین امکانات و خدمات در موقعیت و مکان مناسبی در شهر دهلی قرار گرفته است که فقط ۱۴ کیلومتری از فرودگاه بین المللی Indira Gandhi فاصله دارد.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

می توانید ناهار و شام خود را در یکی از هشت رستوران مجللی که برای شما انواع غذاهای هندی و بین المللی تدارک دیده اند صرف کنید. این رستوران ها از نظر معماری و دکوراسیون بسیار جالب اند. در تور هند اگر پکیج شما خوب باشد این هتل جای دارد .

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

از طرفی برای اینکه در این هتل احساس کسالت نکنید سالن های بدن سازی وجود دارد که می توانید لذت ببرید. اتاق های هر واحد بسیار مناسب و بزرگ است که دکوراسیون خوبی دارد تلویزیون های صفحه تخت هم از دیگر امکانات این هتل است.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

صندلی هایی خوش ساخت، حمام های مرمری، وان های جالب و دوش سقفی ها از جمله امکاناتی است که همه از آن ها راضی بوده اند. در هتل می توان از استخر سر پوشیده استفاده کرد و اوقات خوشی داشت. فروشگاه های هتل و گل فروشی ها مکانی هستند که می توانید خرید خوبی داشته باشید

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

اگر نیاز به راهنما برای مسافرت خود و گردشگری خود دارید می توانید از سرویس های داخل هتل استفاده کنید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.  برخی از این هشت رستوران به ارائه غذاهای خوراکی شمال هند پذیرایی تان می کنند. اما معروف ترین خوراکی هایشان؛ چینی ایتالیایی و مدیترانه ای است.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

این هتل با مراکز تجاری معروفی نظیر Gurgaon فاصله ای ندارد و می توانید به راحتی کاخ Connaught را مشاهده کنید.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

سرویس های نگهداری کودکان در واقع به شما اجازه می دهد اقامت بهتری داشته باشید . در ایوان های مخصوص حمام آفتاب هم می توانید اوقات خوشی را سپری کنید.  اتاق های مخصوصی در این هتل دایر شده که مناسب معلولین است همچنین مرکز بدنسازی نیز برای شما بدنسازان دایر است.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

  از سایر خدمات می توان به امکان تهیه بلیط، فکس و کپی، استخدام مستخدم، کرایه کردن اتومبیل، لباس شویی و اتوکشی و خشکشویی می باشد همچنین سالن های کنفرانس و مجالس هم در هتل وجود دارد.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

جالب است که می توانید از اتاق های بدون صدا و ضد صدا و منطقه بدون سیگار هم استفاده کنید که در این هتل دایر شده است. شما هر ساعتی از شبانه روز که وارد هتل شوید به راحتی پذیرش خواهید شد.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری

برای اینکه سفری خوش تجربه کنید کافیست نکاتی در مورد رستوران های هندی را بدانید، اگر هم به تاریخ علاقه دارید جاذبه های تاریخی هندوستان مکان های تاریخی هند را به شما نشان می دهد، اما هتل ریزورت ریو در هند! را هم فراموش نکنید.

هیلتون نیو دهلی جاناکپاری