سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

هتل ویلا زولیتود به همراه آب گرم در پوکت تایلند


هتل ویلا زولیتود
هتل ویلا زولیتود به همراه آب گرم در پوکت تایلندReviewed by Zm on Apr 25Rating:

هتل ویلا زولیتود  که یکی از پر طرفدار ترین هتل های پوکت در تایلند است یکی از علل موفقیت هایش را مدیون جنگل های زیبا و کوه ها و آب گرمی است که در این محل قرار دارد. این هتل توانسته نهایت امکانات را برای دوست داران طبیعت استوایی پوکت فراهم کند و به خود یک عنوان ۵ ستاره بدهد تا همیشه بدخشد و در میان هتل ها روشن ترین هتل ها باشد!

 

هتل ویلا زولیتود

این مجموعه ویلایی یا بهتر بگوییم تفریح گاه و   آب گرن ویلا زولیتود  محلی زیبا  و مجلل است که  تفریحی عالی را برایتان رقم خواهد زد. فضای باز در این هتل وجود دارد که می توانید در آن با آرامش سپری کنید.

هتل ویلا زولیتود

در ۲۴ ساعت روز و شب هر وقت که قصد گرفتن اتاق داشته باشید می توانید روانه ویلا زولیتود  بشوید تا پذیرش شوید و رفتار محبت آمیز خدمه ها را از نزدیک حس کنید. در این هتل می توانید انواع سرویس ها که در خورد ۵ ستاره بودن است را مشاهده کنید.

هتل ویلا زولیتود

یک صرافی برای تبدیل ارز برای شما در هتل قرار دارد که می توانید با خیال راحت و در امنیت کامل پول خود را تبدیل کنید. اگر نیاز به پیرایش یا آرایش داشته باشید آرایش گاه های زنانه و مردانه در هتل وجود دارد که شما را از آرایشگاه های بیرون از هتل بی نیاز می کند.

هتل ویلا زولیتود

برای صرف غذا هم می توانید از رستوران های هتل استفاده کنید همچنین می توانید غذایتان را هم در اتاق میل کنید که البته هزینه اضافی باید بدهید. برای خدمات لباس شویی و اتوکشی هم باید هزینه ای پرداخت کنید.

هتل ویلا زولیتود

اگر هم نیاز به اینترنت دارید می توانید به راحتی از اینترنت هتل استفاده کنید. اگر دوست دارید سری به جاذبه های دیدنی پوکت بزنید می توانید کمی راه بروید و به معبد چالونگ برسید.  همچنین برای رسییدن به مرکز شهر پوکت باید ۱۵ دقیقه مسیر طی کنید . به فرودگاه هم بسیار نزدیک است. می توانید از رستوران و مراکز خرید بیرون از شهر هم استفاده کنید. برای دیدن جاذبه های پوکت جاذبه های دیدنی پوکت تایلند را مشاهده کنید.

هتل ویلا زولیتود

تمام اتاق ها دارای یک استخر اختصاصی است که می توانید از آن برای تن آرامی خود استفاده کنید. امکاناتی نظیر مینی بار، تلویزیون و حمام و وان و دوش و … هم فراهم است که سفری خوش داشته باشید در این هتل می توانید تلفیقی از معماری سنتی و نوین را با هم ببیید و از دکوراسیون جذاب آن لذت ببرید. برای تهیه قهوه هم می توانید از وسایل موجود در هتل استفاده کنید که در اتاق برایتان قرار داده اند. بعد از یک روز خوب می توانید به سراغ جزیره های اطراف بروید . جزیره فی فی در پوکت هم یکی از این جزیره های خوش آب و هواست.

هتل ویلا زولیتود

حمام آفتاب هم یکی دیگر از سرویس هایی است که می توانید استفاده کنید علاوه بر این شما می توانید به راحتی به کتاب ها و دی وی دی های روز نشر ها دسترسی داشته باشید و از سفرتان در تور پوکت لذت ببرید. برای استراحت و تفریح بیشتر می توانید از سالن های ماساژ و ورزشی هتل نیز استفاده کنید.

هتل ویلا زولیتود

آدرس هتل :

www.villazolitude.com

Fax: ٠٠۶۶٧۶۵٢١٣٣٠

Phone: ٠٠۶۶٧۶۵٢١٣٣٣

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


+ 6 = 8


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم