c هتل پارسیان خزر
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

هتل پارسیان خزر


هتل پارسیان خزرReviewed by Zm on Jul 29Rating:

یکی از هتل های ساحلی که بسیاری از ساحل دوستان ایرانی از آن بهره می برند هتل پارسیان خزر می باشد که دارای نشان ۵ ستاره است. این هتل مجلل و ساخلی در ساحل دریای مازندران یا خزر قرار دارد که در حاشیه جنگل های انبوه و سر سبز قرار دارد. این هتل در شهر چالوس واقع شده است و به دلیل اینکه از موقعیت خوبی بهره مند است مورد انتخاب بسیاری از افراد قرار می گیرد.

هتل+پارسیان+خزر

اگر کودک زیر ۸ سال دارید می توانید به رایگان به همراه خود به وی در هتل پارسیان خزر اقامت دهید! اگر بخواهید در اتاق ها با افراد اضافه از ظرفیت تخت ها اقامت کنید به همان میزان تشک راحت در اختیار افراد قرار خواهد گرفت! برای دیدن از جاذبه گردشگری طالقان می توانید بعد از اقامت در این هتل به راحتی با پیمودن مسافتی به محل برسید

هتل+پارسیان+خزر

در هتل پارسیان خزر سونا و جکوزی به صورت خشک و بخار فراهم می باشد! کافی شاپ محل نوشیدن نوشیدنی هایی است که عصر ها در هوای ساحلی می چسبد! اگر قصد خرید صنایع دستی دارید هم می توانید از فروشگاه داخلی هتل استفاده کنید. اینترنت وای فای هم قرار دارد و می توانید روی سیستم های خود از آن استفاده کنید!

هتل+پارسیان+خزر

برای سرگرمی بچه ها به شما امکان پخش فیلم کودکان داده می شود و از همه مهم تر دارای امکانات ورزشی کافی است تا اوقات خوشی را سپری کنید!

هتل+پارسیان+خزر

رستوران هتل محل ارائه غذای دریایی و غیر دریایی است که همیشه پر همهمه است!

هتل+پارسیان+خزر

فاصله این هتل تا فرودگاه کمتر از ۱۵ دقیقه است! یعنی ۱۳ کیلومتر!

دوست داران شنا هم می توانند از استخر داخل هتل برای تفریح و شنا استفاده کنند! تاکسی سرویس های هتل هم آماده اند تا به شما خدمت رسانی کنند. فضای سبز هتل هم به شما برای یک عصر دل انگیز و تجربه ای جالب مناسب است!

هتل+پارسیان+خزر

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم