c هتل پرا پالاس
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

هتل پرا پالاس


کشور زیبای ترکیه دارای هتل های فراوانی می باشد و اقامت در هتل پرا پالاس از امتیازات خاصی برخوردار می باشد .هتل ۵ ستاره مجللی است که در خیابان استقلال قرار دار.
هتل پرا پالاس دارای ۱۱۵ اتاق لوکس می باشد .

 

 

در اتاق های هتل تمام امکانات از جمله سیستم صوتی وتصویری وماهواره ، تلفن ، یخچال ، تهویه مطبوع ، باکس لباس ، و.. و دکوراسیون بسیار زیبا که استراحت بر روی تخت آن آرامش واقعی را به شما می دهد . برای اطلاعات بیشتر در مورد تور استانبول ویژه تابستان ۹۳ با ما در تماس باشید
امکانات هتل پرا پالاس از نظیر سالن های ورزشی ، بدن سازی ، آرایشگاه و سالن مخصوص جلسه و ضیافت و… می باشند .
حمام ترکی و ماساژ بعد از یک روز خسته کننده بسیار می چسبد.
صبحانه های شاهانه جزو خصوصیات این هتل می باشد . اطلاعات لازم برای تور کوش آداسی در این جا قرار دارد
در بوفه هتل به سرو کیک‌های فوق‌العاده و چای بپردازید.
خدمات خانه داری ، لباس شویی ف خشک شویی ، و خدمات تور و ترانسفر فرودگاه از خدمات عالی هتل می باشند . استخر رو بار بی نظیری دارد و استراحت در سایبانهای اطرافش آنجارا دل نشین تر کرده است .

 

از هتل تا بناهای تاریخی معروف منطقه‌ی سلطان احمد چند دقیقه بیشتر فاصله نیست .

هتل جکوزی، سونا و باشگاه بدنسازی مجهز است. استخر سرپوشیده‌ی هتل هم در زمستان در اختیار مهمانان است. در هتل پرا پالاس امکانات ویژه ی معلولی وسالمندان وجود دارد وآ ها نیز میتوانند با وجود این امکانات در هتل به آرامش برسند واقامت بی نظیری را داشته باشند.
رستوران هتل پرا پالاس بسیار مشور می باشد از انوواع غذاهای عالی وباکیفیت از مهمانان پذیرایی می کنند .انواع غذاهای فرانسوی، ایتالیایی و ترکی در آن سرو می‌شود.
فروشگاه ها بسیار به هتل نزدیک می باشند وچند دقیقه بیشتر پپیاده روی نمی خواهد .

 

از هتل تا مرکز خرید ترکیه راهی نیست . فرودگاه بین المللی ترکیه تا هتل پرا پالاس حدود ۴۵ دقیقه فاصله دارد . وبا ترانسفر فرودگاه بسیار راحت می توان به آنجا رسید .

 

آدرس: Mesrutiyet Cad. No:52 Tepebasi,34430 Istanbul

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم