سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

معرفی هتل ۵ ستاره کالمن در بانکوک تایلند


هتل کالمن در بانکوک
معرفی هتل 5 ستاره کالمن در بانکوک تایلندReviewed by Zm on May 17Rating:

هتلی که امروز قصد معرفی آن را داریم در بانکوک بنا شده و از جمله هتل های مشهور این شهر و تایلند می باشد.   کالومن نام این هتل است که درجه آن ۵ ستاره است و اگر شما این هتل را انتخاب کنید یعنی تمام امکانات به طور کامل در اختیارتان قرار دارد پس نباید نگران هیچ چیزی باشید. معروف است که افق زیبای شهر بانکوک از این هتل بسیار زیبا دیده می شود.

هتل کالمن در بانکوک

این هتل مجلل در برج کالمن قرار دارد که حدود ۴ سال است که دوباره بازسازی شده است.در این هتل برای اسکان مسافران و توریست ها حدود ۲۲۶ اتاق با سرویس های متفاوت و در مود های مختلف قرار گرفته است، استخر هال کالومن مشهور است و شما می توانید در آن اوقات خوشی به تن آرامی بپردازید. از طرفی رستوران های هتل هم محل مناسب و قابل قبولی برای صرف غذاست.

هتل کالمن در بانکوک

بر بالای بام هم یک رستوران وجود دارد که نمای شهر و افق دوستان می توانند زیبایی بانکوک را از آن جا مشاهده کنند. لابی این هتل هم باید از نزدیک ببینید یعنی که مکان بسیار مناسب مفرح و زیباست. سوپر مارکت در درون هتل امکان خرید هر چیزی به شما می دهد .

هتل کالمن در بانکوک

خدمات خشک شویی و خانه داری هم برای رفاه حال شما در این هتل وجود دارد. این روزها کمتر هتلی می بینید که خدمات اینترنت نداشته باشند می توانید از اینترنت این هتل هم برای وب گردی و کارهای روزمره تان استفاده کنید.

هتل کالمن در بانکوک

سوپر مارکتی به نام فود لند یا سرزمین غذا هم در این رستوران در حال سرویس دهی است که هر ساعت از روز و شب به آن مراجعه کنید باز است. برای رفتن به هتل کالومن باید به مرکز شهر بروید و بین دو خیابان راتچاداپیسک و سوخومویت سوی ۱۶ این هتل را پیدا کنید. می توانید برای خرید در بانکوک هم مراکز خرید را از این لینک شناسایی کنید

هتل کالمن در بانکوک

برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی نظیر قطار شهری و متروی بزرگ راه اصلی شانس باشماست چرا که این هتل به این سرویس ها نزدیک است. دریاچه بنجاکیتی هم یکی از جاذبه هایی است که روبروی این هتل قرار دارد. خرید روی آب در بانکوک از جاذبه های منحصر به فرد تایلند است که توصیه می کنیم حتما تجربه کنید

هتل کالمن در بانکوک

تمامی سوئیت ها و اتاق ها دارای بالکن هایی هستند که به شما امکان می دهد که زیباترین لحظات بانکوک را از نزدیک حس کنید. امکانات این اتاق ها، شامل اینترنت، تلویزیون، یخچال و تهویه مطبوع، لباس شویی و خشک و کن و دستگان دی وی دی پلیر، اجاق و ماکرویو، و.. می باشد. کسانی هم که به سیگار حساسند، می توانند از اتاق های پاک استفاده کنند.

هتل کالمن در بانکوک

رستوران تایلندی خاصی در طبقه ۲۵ هست که می توانید صبحانه و شامتان را از آنجا سفارش دهید.

برای گرفتن حمام آفتاب هم می توانید از امکانات مخصوص این کار در هتل استفاده کنید.

امکانات ورزشی و بدن سازی و استخر و … همه برای ورزش دوستان است. برای معلولین هم اتاق های مخصوصی وجود دارد که می توانند این عزیزان از آن ها بهره ببرند.

هتل کالمن در بانکوک

آدرس :

RESERVATION@COLUMNBANGKOK.COM
www.columnbangkok.com
Fax: ۶۶٢٣٠٢٢۵۵۶
Phone: ۶۶٢٣٠٢٢۵۵۵

هتل کالمن در بانکوک

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 7 = 56


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم