c هتل کامفورت این دبی
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

هتل کامفورت این دبی


هتل کامفورت این دبی Reviewed by 123 on Jul 19Rating:

در دبی هتل های بسیار زیادو بسیار عالی وجود دارد . هتل (کامفورت این )از هتل های ۳ ستاره ای است که بسیار مجلل می باشد هتل کامفورت در یکی از مناطق اصلی دبی به نام دیره و خیابان پر رفت و آمد الرقه طراحی وساخته شده است . دارا ینمایی زیبا و شکیل وفضایی بسیار سر بسز و چشم اندازی عالی می باشد . برای اطلاع از قیمت تور دبی ویژه عید فطر آژانس ما در خدمت شماست!

 

 هتل کامفورت این دبی

این هتل دارای امکانات ورزشی بسیار فراوان و بی نظیر می باشد .امکانات در حد یک هتل ۴ ستاره است و خدمات آن به نحو بسیار عالی به مهمانان ارائه می شود .معماری معاصر را در ساختمان هتل به کار برده اند . دارای اتاق هایی با تمام امکانات و… می باشد. چشم اندازی بی نظیر دارد . دارای موقعیتی عالی می باشد وبه ساحل بسیار زیبای دبی نزدیک می باشد .

 

 هتل کامفورت این دبی
مراکز خرید ، مراکز توریستی ، مراکز تجاری ، و فرودگاه در محل های بسیار نزدیک به هتل کامفورت این در دیره دبی می باشند . برای سفر به دبی نیاز به بلیط دارید و ما راه آسان خرید بلیط دبی را به شما پیشنهاد می دهیم!
خود هتل دارای فروشگاه ها ی بزرگ و مختلف می باشد و خرید را ضمن نگهداری از اطفال شما بسیار راحت وآسان کرده است .

 

 هتل کامفورت این دبی
هتل جزو هتل های ممتاز در دبی می باشد.
مرکز خرید ۵ دقیقه تا هتل فاصله دارد.

 هتل کامفورت این دبی

از فرودگاه بین المللی دبی ۵ کیلومتر هتل فاصله می باشد . ناگفته نماند ایستگاه متروی میدان وحدت ،در چند قدمیهتل قرار دارد .

 هتل کامفورت این دبی
خدمات خانه داری و… در هتل کامفورت این ، وجود دارد .
سالن جلسه ، آرایشگاه ، بدن سازی و… از نمونه امکانات در هتل می باشد . رستوران بسیار عالی دارد که زبانزرد تمام افراد می باشد.

 هتل کامفورت این دبی

استخر وحمام آب گرم و سالن ماساژ در هتل کامفورت این وجود دارد که حمام وماساژ بسیار عالی آن بعد از یک روز کاری و خسته کننده بسیار بسیار می چسبد .

 هتل کامفورت این دبی
در فضای سبز آن قدم بزنید وروی صندلی هایی که در زیر درختان قرار دارند استراحت کنید و استرس را از خود دور کنید وآرامش را به خود هدیه کنید .

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم