پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

هتل کران پلازا در ازمیر


یکی از نام آشنا ترین شهرهای دیدنی و پر جاذبه در ترکیه ازمیر است. جایی که حتی علاوه بر اینکه بسیاری از مسافران برای تفریح و گردش آن جا را انتخاب می کنند فیلم ها و سریال های زیادی دیده ایم که در دامنه جاذبه های ازمیر فیلم برداری شده اند و این نشان از زیبایی و توریستی بودن این شهر دارد. امروز می خواهیم به معرفی یک هتل در ازمیر بپردازیم تا در صورت رفتن به آنجا پیش زمینه ای از هتل های خوب آنجا داشته باشید. با ما باشید

معرفی هتل کران پلازا در ازمیر

هتل کران پلازا

این هتل بسیار زیبا در مکانی بسیار زیباتر در ساحل خلیج ازمیر برپا شده که نمایی بسیار زیبا دارد. این هتل دارای سرویس های متنوع و متعددی است تا تمام مسافران بتوانند به خوبی از آن خاطرات خوشی را با خود به شهرشان ببرند. امنیت، تمیزی، آرامش و سلامت این هتل از زبان بسیاری از مسافرین جاریست.این هتل تنها ۱۶ کیلومتر تا فرودگاه ازمیر فاصله دارد و شما می توانید در وقت معین بدون معطلی در فرودگاه حاضر شوید.

معرفی هتل کران پلازا در ازمیر

اطلاعات واحد ها و اطاق ها

این هتل  حدود ۲۶۳ اتاق دارد که هر کدام از آن ها با ارائه امکاناتی رفاه تمام مسافران را ایجاد کرده اند. تیپ اتاق های این هتل به صورت دو تخته، لوکس، استاندارد و مخصوص معلولین می باشد. چشم انداز اتاق ها بسیار زیباست و دکوراسیونی بسیار زیبا و مجللی دارند. پنجره های بزرگ این هتل این امکان را داده که بتوانید تمام نمای بیرون را به طور تمام و کمال مشاهده کنید. تمامی اتاق ها از اینترنت رایگان بهره مند هستند و البته در لابی نیز اینترنت در اختیار مسافرین قرار می گیرد

از جمله امکانات مشترک تمام اطاق ها، دکوراسیون یبا، تهویه، تلویزیون و ماهواره به همراه اینترنت است.

معرفی هتل کران پلازا در ازمیر

در مورد رستوران های این هتل

این هتل همچون سایر هتل های خوب رستورانی دارد که میهمانان می توانند از آن استفاده کرده و ناهار و شام مطبوعی میل نمایند. رستوران مشهور این هتل Manzara نام دارد که مسافران برای صرف خوراکی های آسیایی و ترکی از آن بهره مند میشوند. شنیدن نوای پیانو لذت با هم بودنتان در این رستورا نرا بیشتر می کند.

علاوه بر این در رستوران تریا که فقط ارائه دهنده ناهار و صبحانه شما می باشد غذاهای منحصر به فردی میل کنید

معرفی هتل کران پلازا در ازمیر

خدمات جانبی هتل

این هتل علاوه بر اینکه امکانات رفاهی خوبی برای شما فراهم می کند می توانید در دوره های درمانی زیبایی آن هم شرکت کنید و در آب های گرم توسط متخصصان ماساژ دریافت کنید. سالن ورزش این هتل رایگان است و البته استخر آن سر پوشیده و استفاده از آن رایگان می باشد. یک سرویس منحصر به فرد نیز در این هتل ترکیه وجود  دارد که به رایگان در اختیار شما قرار داده شده و آن هم اتاق های رایحه درمانی است.برای کودکانتان نیز می توانید از سرویس های مخصوص کودک استفاده کنید و خدای ناکرده اگر دچار کسالت شدید از پزشک این هتل بهره مند شوید.

معرفی هتل کران پلازا در ازمیر

بسیاری ازافراد به منظور جلسات کاری در این هتل گرد هم جمع می شوند که می توانند از سالن های موجود استفاده کنند.

 امکانات ورزشی هتل

امکانات ورزشی و ورزش هایی که این هتل ۵ ستاره برای شما فراهم کرده است، به صورت بازی های بیلیاد، گلف و پینگ پنگ می باشد که می توانید در کنار اینها از سرویس هایی نظیر سونا و حمام ترکی برای ورزیده شدن بدن استفاده کنید. سالن بدنسازی بزرگ این هتل هم بسیار خوب و پر استقبال است.

معرفی هتل کران پلازا در ازمیر

فروشگاه در هتل

برای کسانی که می خواهند خرید هایی داشته باشند می توانند از فروشگاه هتل استفاده کنند، و وسایل مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

آدرس هتل 🙁 Inciralti Mevkii 10 ,35340 Izmir (Turkey

معرفی هتل کران پلازا در ازمیر