دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

هتل گرند اس


در ترکیه ، در شهر زیبا وباصفای استانبول هتل های زیادی وجود دارد . ازجالب ترین هتل های آن میتوان هتل گرند اس را نام برد . گرند اس هتلی چهار ستاره  است که در این شهر (استانبول ) قرار گرفته است. هتل دارای ۱۰۹ اتاق بسیار زیبا وبزرگ میباشد .

هتل گرند اس

هتل گرند اس ، دارای اتاق هایی بسیار بزرگ وزیبا وبا دکوراسیون به سبک روز ،و با مبلمان مدرن و تلویزیون و حمام می باشد . 

هتل گرند اس

هتل دارای شبکه اینترنت بی سیم (رایگان )میباشد واستفاده از آن برای تمام مسافران ومهمانان آزاد  میباشد .

هتل گرند اس

همچنین  این هتل که بانمایی زیبا وجذاب طراحی شده است ،ارای استخر مسقف یا سر پوشیده است . استخر با آب گرم ، سونا جکوزی ، حمام ترکی با بخار و… میباشد و با سالن ماساژ، میتوانید خستگی روزمره را از خود دور کنید . 

هتل گرند اس

  در هتل گرند اس رستوران نیز وجود دارد که غذاهای سنتی وغذاهای بیندالمللی سرو میشود که شما میتوانیدطبق سلیقه ونظر خودتان از این غذاهای بسیار خوشمزه میل کنید .که علاوه بر غذاهای خوشمزه سرو نوشیدنی های گرم و سرد را نیز دارد.علاوه بر گرند اس هتل گرند جواهر کانونشن سنتر هم از بهترین هتل های استانبول است.

 

هتل گرند اس

فاصله هتل تا ایستگاه مترو فقط ۵ دقیقه می باشد و مسجد کبود و مسجد ایاصوفیه دیدن نیز در همین مسیر قرار دارند که میتوانند از آنجا دیدن کنند .

هتل گرند اس

در هتل سالن های زیادی وجود دارد که که از نمونه آنها سالن آرایشگاه است ،که تمام خدمات آرایش رابه مسافران عرضه میکنند .

هتل گرند اس

اقمت در این هتل لوکس آرامش را به مهمانان هدیه میکند. برای خرید و دیدن از از دیدنی های استانبول مرکز خرید و جاذبه استانبول به نام کانیون هم یکی از انتخاب های خوب است

 

هتل گرند اس

یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد. برای گشت وگذار در شهر میتوانید از خدمات تور در هتل کمک بگیرید .کودکان خود رابه هتل بسپارید وبه راحتی در مرکز خرید که به آنجا نزدیک است برای خرید خود بروید .  لیست چند رستوران استانبولی مورد علاقه ایرانی ها که از رتبه خوبی برخوردارند نیز در این قسمت برای شما قرار داده ایم.

هتل گرند اس

  در این هتل خدمات تبادل ارز نیز انجام می پذیرد.خدمات خانه داری ، اتو کشی ، لباس شویی وخشک شویی از خدمات مهم این هتل زیباست .

هتل گرند اس

فضای سبز هتل  گرند اس بسیار زیبا ست ونشاط آور است .اقامت در هتل گرند اس استانبول با آرامش همراه است .

هتل گرند اس