چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹

هتل گلدن پارک


اگر قصد رفتن به ترکیه و استانبول را دارید حتما می دانید که میدان تقسیم مهمترین منطقه در استانبول است! بهتر است محل اقامتتان هم دراین مکان در نظر بگیرید چرا که، از بهترین مکان ها و امن ترین و البته نزدیک ترین مکان ها به برخی دیدنی های ترکیه است! اما بهترین هتل این مکان شاید جایی جز هتل گلدن پارک‎ نباشد!

هتل گلدن پارک

گفتنی است که میدان تقسیم یا تکسیم را مرکز تجاری و تفریجی استانبول عصر کنونی می نامند.

در این هتل می توانید از انواع اتاق ها و واحد های مورد علاقه تان استفاده کنید و امکانات آن را در اختیار بگیرید!! استخر آب گرم این هتل که مرتبط با بخش سلامت  آب درمانی است محل دنج و دلپذیری است. ماساژ بعد از شنا هم که باید حتما دریافت کنید اما اگر به استخر روباز علاقه ندارید یک استخر سرپوشیده هم برای شما دایر است!

هتل گلدن پارک

از طرف میدان تقسیم می توانید آدرس دیدنی ها رابگیرید و از هتل هم کمک بگیرید  و به راحتی پیاده برخی دیدنی های استانبول بروید!

حمام لوکس و ترکی این هتل بسیار دلپذیر است و مورد انتخاب بسیاری از توریست ها بوده است.

هتل گلدن پارک

مرکز بدن سازی مدرن این هتل مکان مناسبی برای ورزش به حساب می آید. از طرفی این هتل ۴ ستاره با امکانات مناسب دارای قیمت مناسبی می باشد. برای صرف غذا می توانید هم از رستوران های هتل استفاده کنید و هم لیست چند رستوران استانبولی مورد علاقه ایرانی ها را مشاهده کنید و از بین آن ها موارد دلخواهتان را انتخاب کنید

هتل گلدن پارک

سرویس خانه داری و اتوکشی و لباس شویی و از طرفی ترنسفر فرودگاهی و پذیرش شبانه روزی همه و همه به رفاه شما می انجامد. از اتاق های جلسه و سالن ضیافت این هتل به وفور استفاده می شود.علاوه بر این هتل هتل گرند جواهر کانونشن سنتر هم یکی از بهترین هتل های استانبول است

هتل گلدن پارک

این هتل دارای اتاق های اختصاصی برای معلولین بزرگوار است و البته دارای محدوده اختصاصی کشیدن سیگار که همه برای رفاه حال شما بوده است. برای خرید در این شهر به شما توصیه می کنیم مرکز خرید و جاذبه استانبول به نام کانیون را مورد بازدید قرار دهید!

هتل گلدن پارک

آدرس : Lamartin Caddesi No:22-24,34437 İstanbul