یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷

هتل گوانگجو زلانگ در گوانگجوی چین


هتل گوانگجو زلانگ
هتل گوانگجو زلانگ در گوانگجوی چینReviewed by Zm on Apr 28Rating:

نمی دانم این چندمین بار است که می خواهید مطالبی در مورد گوانگجو در چین مطلبی بخوانید اما مطمئنا برای خیلی ها این اولین بار است که نام این محل را می شنوند. گوانگجو یکی از شهر های توریستی در چین است که توانسته هر سال محلی مناسب برای آرامش و تفریح مسافران خصوصا خود چینی ها را فراهم کند. به همین دلیل باید محل اقامت خوبی در هتل فراهم باشد تا بتوانند از آن بهره مند شوند.

هتل گوانگجو زلانگ

هتلی که در این منطقه بیشترین آمار دیدن و اقامت را دارد هتلی به نام گوانگجو زلانگ است که با امکاناتی متوسط به مسافران سرویس دهی می کند.

هتل گوانگجو زلانگ

هتل گوانگجو زلانگ چین  که به اندازه ۳ ستاره کیفیت دارد و از امکانات برخوردار است در منطقه Tianhe  که یک منطقه شوق انگیز است برپا شده و بسیاری از ورزش دوستان که رویدادهای ورزشی شان در مجموعه Tianhe  برگزار می شود از آن برای اقامت استفاده می کنند چرا که فاصله زیادی تا این مجموعه ورزشی ندارد.

هتل گوانگجو زلانگ

بازار کامپیوتر هم یکی از بازارهای بزرگی است که در چین در نزدیکی این هتل قرار دارد. اگر می خواهید از هتل به راه آهن یا فرودگاه برسید باید ۶ کیلومتر و ۳۰ کیلومتر راه طی کنید تا به این دو محل برسید پس نباید نگران دوری از این ایستگاه ها هم باشید. کوه ابر سفید در چین یکی از دیدنی هایی است که توصیه می کنیم طی مسافرت به چین از آن دیدن کنید

هتل گوانگجو زلانگ

اتاق ها از کیفیت لازم برخوردارند به عنوان مثال کف پوش اتاق ها از جنس مناسب است و دارای دکوراسیون و سرویس مدن است تا شما روزهای خوشی داشته باشید. حمام اتاق ها از طراحی رنگی منحصر به فرد برخوردارند. اتاق بازی هتل یکی دیگر از امکاناتی است که هم کودکان هم بزرگسالان می توانند در آن سرگرم باشند.

هتل گوانگجو زلانگ

اگر بخواهید از امکان دیدنی بازدید کنید و نیاز به تهیه بلیط دارید می توانید تهیه بلیط را به هتل بسپارید، آن ها این کار را برایتان خواهند کرد. برای صرف شام و ناهار باید صد متری از هتل بیرون بروید و از کافی شاپ و مرکز خریدی که در کنار هم قرار دارند و به هتل تعلق دارند استفاده کنید.

هتل گوانگجو زلانگ

علاوه بر این مرکز خرید می توانید ازمراکز خرید شانگهای چین هم دیدن کنید. غذای رستوران هتل مرغوب است و می توانید انواع غذاها را سفارش دهید.

هتل گوانگجو زلانگ

آدرس : آدرس : No.1,Liuyunqi Street, Tianhe South 2nd Road, Tianhe District,Tian He,51000 Guangzhou

هتل گوانگجو زلانگ

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


7 + = 11


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم