c هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا


هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپاReviewed by 123 on Jul 28Rating:

هتل بی نظیر وبسیار باشکوهی مه ۱۰۰ درصد مسافرین آن را پیشنهاد می کنند . از هتل های ۵ ستاره شهر گوا در هند می باشد . کارمندان در هتل بسیار مهمان نواز می باشند وبا رویی خوش واخلاقی بسیار عالی از مهمانان خود پذیرایی می کنند .

جهت اطلاع و خرید تور گوا هندوستان با ما تماس بگیرید

هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا

محیط هتل بسیار مجلل و زیبا می باشدد ، هتل دارای استخر بسیار بزرگ وزیبایی است .
حمام آب گرم و ماساژ بعد از یک روز کاری و پر هیاهو بسیار می چسبد و خستگی را از تن و بد ن شما دور می کند . شما می توانید در سالنئ های ورزشی که در عتل گوا ماریوت وجود دارد به فعالیت های خود در طول سفر ادامه بدهید. علاوه بر گوا می توانید دهلی را برای سفری بیاد ماندنی انتخاب کنید! تور دهلی آگرا جیپور ویژه تابستان ۹۳ یک فرصت استثنایی برای شماست.

 

هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا

شما اگر قصد بیرون رفتن از هتل را دارید می توانید کودکان خود را به هتل بسپارید تا با خیال آسوده تر به کارهای بیرونی بپردازید هتل داری ۱۷۸ اتاق بزرگ وسوئیت زیبا می باشد . که با تمام امکانات دراختیار مهمانان قرار می گیرد .

 

هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا

اتاق ویژّه معلولین واتاق وی آی پی از دیگر امکانات هتل ۵ ستاره گوا ماریوت می باشد .صرافی ، فروشگاه ، سالن های جلسه وآرایشگاه از دیگر امکانات در هتل می باشند .

هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا

در باغ باصغای و زیبای هتل به استراحت کنید و آرامش را به خود هدیه کنید .
زمین پینگ پنگ در هتل وجود دارد وبه بازی نشاط آور پینگ پنگ مشغول شوید. خدمات در هتل از قبیل ترانسفر فرودگاه وخدمات تور ها وجود دارد وبا راهنمایی و برنامه ریزی تور ها می توانید به تمام کارای خود در طول سفر برسید .

هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا

رستوران های هتل با غذاهای بی نظیر و خوشمزه ی خود از مهمانان پذیرایی می کنند . مهمانان می توانند در منوی باز از انواع غذاهای خوشمزه و باکیفیت از خود پذیرایی کنند. برای دسترسی به اماکن دیدنی هند و… می توانید از تاکسی سروسی ها استفاده کنید وبسیار راحت از اماکن دیدنی وتفریحی وبا صفای هندوستان دیدن کنید .

هتل گوا ماریوت ریزورت اند اسپا

آدرس: Post Box No. 64, Miramar,403001 Panaji

 Goa Marriott Resort & Spa

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم