سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

هتل ۵ ستاره کیپ دارا در پاتایا


هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا
هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایاReviewed by 123 on May 16Rating:

پاتایا شهر ساحلی کوچکی است  که در کشور تایلند قرار دارد ااین  کشور حداقل در سال حدود ۵/۵ میلیون بازدید کننده دارد وتمام توریست ها از سراسر نقاط جهان به انجا سفرمی کنند که انجارا به عنوان منطقه توریستی نام گذاری کرده اند.

 

هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا

 

بیشتر ویا بهتر است بگوییم تمام توریستها  هتل ۵ ستاره کیپ دارا  را به عنوان محل  استراحت خود انتخاب میکنند.این هتل دارای ۲۶۴ اتاق از اپارتمان سوئیت ویلای زیبایی تشکیل شده است.این هتل بسیار زیبا وشیک در ۲۶ طبقه ساخته شده است وبالاتر از بخش مسکونی در پاتایا قرار دارد وچشم اندازی ویژه رااز ان خود کرده است.تمام اتاق های این هتل طوری طراحی شده اند که از پنجره دید کافی به تمام نقاط پاتایا دارند.

 

هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا

 

در نهایت زیبایی جلوه میکند.هتل بسیار زیباو بزرگ ۵ ستاره کیپ دارا در محیطی بسیار زیبا وسرسبز قرار داردویک ساحل دریای خلیج پاتایا را شامل شده است.در این هتل بسیار شیک ومجلل که مکانی ارام را داراست تمام میهمانان وگردشگران از مناطق بسیار ارام ودنج ان نهایت استفاده را میبرند ومحلی را برای ارامش واستراحت را برای گذران اوقات خود انتخاب میکنند .پاتایا جایی است که هدف ومقصد بیشتر مسافران برای کسب کارودرامد به انجاست.وداشتن این هتل در کنار این برنامه هاانجاراتوسعه داده است.این هتل از هر لحاظ به روحیه وارامش روان مسافران وگردشگران کمک  میکند.

 

هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا

 

هتل ۵ ستاره  کیپ دارا دارای نمایی جالب وجذاب  رو به اسمان باز استوهر اتاق ان دارای نمایی کامل وجذاب است کههرچیزرا که مورد استفاده افراد است رادر ان میتوان یافت.رستوران هتل ۵ ستاره کیپ دارا بسیار مجلل ودر نوع خود بی نظیر است.سالنهای غذا واناع نوشیدنی هادر تمام ساعات روز در خدمت مسافران هستند.و منوی ان باز است طبق نظر خودمسافر تهیه میشود.سالن غذاخوری وناهارخوریکانتونی یک کافه ودونانوایی دو ساحل واستخر وسالنی رو به اسمان باز جهت سرگرمیواستراخت برپاکرده اندووسالنی که در ان از تکنولوژی لازم برای برای استراخت وماساژوتمام امکانات رفاه در ان وجود دارد.

 

هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا

 

امکانات ان ازجمله ابگرم لوکس/مرکز تناسب اندام به طور کامل وایجادباشگاه برای نوجوانان در این هتل است.تمام سرویس های انجا زیباوتمیزوبسیارشیک  باطراحی ودکوراسیون  جالبی چشم مسافران را به خود خیره میکند سوناوجکوزی از جمله امکانات این  هتل است.لابی ومناظرروبه دریا در هتل کیپ دارا از نظرزیبایی چشم انداز بسیار جالب وتماشایی دارد. علاوه بر این هتل هتل دوسیت باراکودا هم یکی از مشهورترین هتل های پاتایاست

 

 

هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا

 

ناگفته نماند هتل ۵ستاغره کیپ دارا هتلی  بسیار مشهور در پاتایا است.دارای سرویس بهداشتی تمیز شیک وبزرگ است.اتاقهای انجا بسته به نظرافراداست اتاقهای دوتخته یکتخته وچند تخته از امکانات این هتل کیپ دارا است.خ-تلویزیون وسیستم ماهواره ای از امکانات اتاقهای هتل است تهویه مطبوع  نیز در ان هتل واتاقهای انجا وجود دارد تخت هایدر اتاقهای هتل بسیار زیبا وشکیل طراحی شده اند.دکور در لابی این هتل بسیار ارامش بخش ودر نوع وجای خود دلنواز چیدمان کرده اند.لابی ان هم رو له دربا قرار داده اند تا مسافران وگردشگران بتوانن از مناظر به خوبی لذت کامل وکافی راببرند. برای خرید هم می توانید علاوه بر فروشگاه هتل از مراکز خرید پاتایا استفاده کنید.

 

هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا

 

سالن ورزشی نیز در هتل ۵ ستاره کیپ دارا وجود دارد این سالن ورزشی شامل کلیه ی امکانات ورزشی وتناسب اندام وهر وسیله ای را که لازم داشته باشند رادارا است سالن ورزشی این هتل بسیار بزرگ است وکاملا بهداشتی از نظر پاکیزگی مکان  است. یکی از جاذبه های پاتایا جزیره مرجان می باشد که بسیار دیدنی است.

 

هتل 5 ستاره کیپ دارا در پاتایا

 

فضای بیرونی هتل به نحوی طراحی شده است که بسیار چشم نواز است ومکانی برای ارامش افراد مسافران وگردشگران است .باتوجه به نظر خودانها انجا مکان دنج وراحت ومحل استراخت به تمام معنا است ارامش تان رادز این هتل ۵ ستاره تجربه کنید.سللن هایی به منظور ضیافت ومهمانی وجلسات اداری نیز در انجا تدارک دیده اند.بانک وکافه نیز در این هتل قرر داده اند تا گردشگران بتوانند به راحتی در انجا اقامت داشته باشند

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 + 1 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم