دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

هتل BelAmi پاریس


هتل BelAmi پاریسReviewed by Fy on Apr 30Rating:

این هتل  ۵ ستاره ی مدرن و زیبا که درقلب Saint-Germain-des-Pres قرارگرفته است ، نزدیکترین هتل به موزه ی لوور است که از این مکان با ده دقیقه پیاده روی می توان به موزه لوور رسید و فاصله این هتل از ایستگاه مترو Saint-German-Des-Pres  ۱۴۰متر می باشد. در اتاق های این هتل تلویزیون با صفحه نمایش تخت وجود دارد و اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی شخصی می باشند و اینترنت وایر لس در تمامی نقاط هتل قابل دسترس است. ساعت ورود به هتل از ساعت ۱۵ و ساعت خروج از آن تا ۱۲ می باشد.

آدرس وب سایت : http://www.hotelbelami-paris.com.

شماره تلفن : ۳۳۱۴۲۶۱۵۳۵۳+

نمای خارجی هتل

004168-01-exterior

نمای داخلی هتل

home_4

این هتل دارای امکانات متعدددی از جمله : اسنک بار ، پاسخگویی ۲۴ ساعته ، روزنامه ، ارائه خدمات به میهمانان معلول ، آسانسور ، گاو صندوق در هر اتاق ، انبار چمدان ، تهویه ، روم سرویس ، فروشگاه ، امکان سرو صبحانه در اتاق ، اجاره ماشین ، خدمات گردشگری ، خشک شویی ، امکان نگه داری از کودک و سرویس حمل و نقل به فرودگاه است.

این هتل برای کودکان زیر ۲ سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشند و همچنین برای یک کودک زیر ۲ سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است.

اتاق هتل

004168-09-guestroom

بوفه ی صبحانه که درکافه هتل قرارگرفته است هر روز صبح آماده ی صرف صبحانه به مهمانان است.

بوفه هتل

004168-04-dining

 ازامکانات ورزشی هتل می توان به  سونا ، ماساژ ، اسپا و سالن بدنسازی اشاره کرد. در تور اروپا و اقامت در پاریس هتل زیبایی است .

اسپا هتل

004168-07-spa

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 × = 45


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم