پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

هتل Novotel موناکو


این هتل که دربلوارPrincesse Charlotte شهرمونت کارلو قرارگرفته است ،به دلیل دستیابی آسان به تمامی نقاط موناکو ، امکانات فوق العاده و رستوران عالی آن درصف بهترین هتل های موناکو قرارگرفته است. هتل Novotel  درقلب قلمرو سلطنتی موناکو و درنزدیکی  ایستگاه راه آهن قرارگرفته است و فاصله ی آن تا بندرگاه Hercule ده دقیقه بصورت پیاده است.

Hotel_Novotel_1_leaderboard_content

هتل موناکو

اتاق های هتل مجهز به چای /قهوه ساز ، تلویزیون کابلی و سرویس بهداشتی مدرن هستند. صبحانه به صورت روزانه درهتل سرو می شود . هزینه یک شب اقامت درهتل نووتل موناکو ۱۰۴ یورو است و برای دو کودک زیر ۱۶ سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشند و برای یک کودک در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است.ساعت ورود به هتل از۱۴ تا ۲۴ و ساعت خروج ازآن از۷ تا ۱۱ است.

 3-hotel-novotel-monaco-chambre از دیگر امکانات هتل می توان به اینترنت بی سیم رایگان در تمامی نقاط هتل؛ کابلی قابل شارژ در دسترس در تمامی نقاط هتل ،  پاسخگویی ۲۴ ساعته ، روم سرویس ، امکان نگهداری از کودکان، ارائه خدمات به میهمانان معلول ، امکان سرو صبحانه در اتاق ، گاو صندوق در هر اتاق ،خشکشویی ، مرکز تجاری ، انبار چمدان ، تهویه ،آسانسور ،تراس  ،محوطه  و سالن بدنسازی اشاره کرد.

این هتل دارای استخر روباز آب داغ است که همیشه در اختیار مسافران می باشد.

novotel-monte-carlo

   این هتل دارای رستورانی است که درآن غذاهای مدیترانه ای سرو می شود.

15570