c نیازمندی های کودکان زیر سه سال در سفر
چهارشنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۸

راهنمای نیازمندی های کودکان زیر سه سال در سفر


اگر قصد دارید با خانواده به مسافرت بروید به احتمال زیاد فرزندانتان هم با شما همراهند. در بسیاری از خانواده ها می توان کودکان زیر ۳ سال دید که برای سفر همراه آن ها هستند. این کودکان، برای سفر به نظر می رسد که نیاز به لوازم و ملزومات خاصی ندارند اما در حین سفر همه چیز مشخص می شود بنابراین خوب است چک لیست های زیر را برای وسایل کودکان زیر سه سال تان با توجه به تجربیات دیگران، آماده کنید.

وسایل کودک در سفر

پوشک:

تعداد پوشک هایی که با خود می برید بیش از تعداد روزهای سفر و استفاده های معمولی در نظر بگیرید. ممکن است سفر طولانی باشد یا اینکه به مغازه های مربوطه دسترسی نداشته باشید.
پارچه خشک کن
پد برای قرار دادن زیر کودک هنگام تعویض پوشک:
پد های مورد نظر در داروخانه ها به صورت یک بار مصرف زیاد دیده می شود که می تواند به راحتی کار شما بینجامد.

پتو و ملافه:
با توجه به محل مسافرت شما، پتو و ملحفه هایی با خود به همراه داشته باشید تا در جا های سرد تر از آن برای مراقبت از کودکتان استفاده کنید.

وسایل کودک در سفر

کیسه های پلاستیکی:
تعدادی کیسه پلاستیکی با سایز های مختلف را با خود به همراه داشته باشید تا بتوانید برای قرار دادن پوشک ها و سایر لوازم کودک از آن ها استفاده کنید.

دستمال کاغذی

کتاب و اسباب بازی:
سعی کنید کتاب و جذاب ترین اسباب بازی بچه هایتان را با خود به همراه داشته باشید که مطمئنید فرزندان با آن ها به خوبی سرگرم می شوند.
لباس، جوراب و کفش:
با توجه به شرایط آب و هوایی، سعی کنید برای کودک چند دست لباس به همراه جوراب و دستکش تیره رنگ آماده کنید که این رنگ های تیره به دیر تر کثیف شدن لباس ها کمک می کند

وسایل حمام:
برای وسایل حمام از مختصر ترین و کوچکترین وسایل استفاده کنید.

پیش بندهای قابل شست وشو

کلاه و ضدآفتاب مخصوص کودک

لیوان های نی دار و بطری های آب:
در مورد نوشیدن آب به کودک بسیار دقت کنید و سعی کنید در طول سفر از نظر آب بدن کودک با کمبود مواجه نشود.
ظروف پلاستیکی غذا و ظرف های مسافرتی و در دار برای تغذیه کودک
صندلی پایه بلند تاشو برای استفاده در سفر

غذاهایی به عنوان میان وعده:
ممکن است برای میل کردن ناهار و شام با فاصله زمانی زیاد، برخورد کنید سعی کنید میان وعده هایی برای بچه ها به همراه داشته باشید.
جعبه کمک های اولیه کودکان

محافظ پریز برق:
ممکن است در هتلی که قرار است اقامت داشته باشید پریز ها پایین کار شده باشند بنابراین باید درپوش های محافظ پریز داشته باشید تا کودکان را در سفر ایمن کنید.

ترفندهای برای بستن ساک کودک
همیشه چند روز قبل از سفر وسایل کودکان را جدا بگذارید و در محلی قرار دهید که مطمئنید آن ها را فراموش نمی کنید. پوشک ها و ساک را از نوع ضد آب انتخاب کنید. علاوه بر این وسایلی نظیر کر و داروهای فرزند تان را با وسایل دستشویی و حمام او در یک جا قرار ندهید. بهتر است که وسایل فرزندتان را در کیفی جداگانه قرار دهید تا پیدا کردن آن ها در مواقع ضروری شما را به دردسر نیندازد.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم