یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

هتل وو کرملین پالاس


وو کرملین پالاس نام هتلی ۵ ستاره است که در ترکیه میزبان توریست های بسیار زیادی از سراسر دنیاست. این هتل در آنتالیا واقع شده است. هتل دارای امکانات بسیار زیادی است که می تواند رفاه برای شما فراهم کند. از سمتی امکانات تفریحی باعث می شود که لذت سفرتان چند برابر شود. علاقمندان به شنا می توانند از استخر بزرگ آب گرم این هتل نهایت استفاده را ببرند.
 هتل وو کرملین پالاس
ورزش دوستان هم سالن ورزشی مجهز در اختیار دارند که می توانند انواع ورزش ها را در آن امتحان کنند. این هتل در جمع بزرگترین هتل های دنیا به چشم می خورد، چرا که مساحت آن ۷۵ هزار متر مربع است.
هتل وو کرملین پالاس
نمایش های شبانه این هتل بسیار دیدنی هست
برای کودکان بخش باشگاه کودکان تدارک دیده شده است که بسیار جذاب و امن است و برای کودکان حاوی خاطرات بسیار جالب و جذابی است.
هتل وو کرملین پالاس
در این هتل می توان از انواع ورزش های آبی که البته رایگان هم هستند استفاده کرد از طرفی گشت و گذار در غار ها و قایق سواری در زیر آبشاری از آب های می تواند برای شما هیجان انگیز باشد.
هتل وو کرملین پالاس
در هتل های ترکیه باید حتما حمام های ترکی باشد که این هتل هم از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین در حمام ترکی روحیه تان را تازه کنید و از ماساژور ها بخواهید به بدن شما ماساژ دهند.
بچه ها در این هتل می توانند از باشگاه کودکان، زمین بازی کودکان، اتاق بازی های کامپیوتری و … بهره ببرند.
هتل وو کرملین پالاس
بزرگسالان هم می توانند انواع ورزش های مورد علاقه خود را در مرکز ورزشی این هتل در اختیار داشته باشند و به ورزش بپردازند. رستوران این هتل بین المللی بوده و شما می توانید در منویی که به شما پیشنهاد می شود انواع و اقسام غذاهای ملل را انتخاب کنید.
هتل وو کرملین پالاس
اتاق های خانوادگی این هتل، از امکانات کافی برای زندگی یک خانواده را دارا هستند بنابراین اگر خانوادگی سفر می کنید از اتاق های خانوادگی استفاده کنید.
هتل وو کرملین پالاس
هتل وو کرملین پالاس