دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

پارک متانیک در استانبول


کسانی که به کشور ترکیه سفر کرده اند خوب می دانند که کشور بسیار مناسبی برای تفریح در مناطق بسیار سرسبز و جذاب است! پارک های این کشور خصوصا پارک های آنتالیا و استانبول بسیار جذابند از این رو امروز به معرفی پارک متانیک در استانبول می پردازیم! مطمئنیم که مبهوت مناظر رویایی آم خواهید شد. جهت اطلاع از تور لحظه آخری استانبول ویژه ۲۲ شهریور ۹۳ با ما در تماس باشید
این پارک در واقع در محلی آرام طراحی و ساخته شده است که خودش هم محل آرامش و نوازش روح است. مناظر سر سبز آن در کنار برکه هایش واقعا لذت بخشند. برای رسیدن به این پارک زیبا کافی است حدود ۳۸ کیلومتر از استانبول دور شوید و جاده ها را طی کنید که خود این جاده ها هم لذت خاص خود را دارند. بعد از طی کردن این مسافت می توانید این باغ و پارک زیبا را مشاهده کنید در فرصت های باقی مانده از تابستان می توانید با تور استانبول ویژه تابستان ۹۳ حسن ختام خوبی برای تابستان خود رقم بزنید!
از جاذبه های موجود دراین پارک نمی توان تنها به درختان سر سبز و چمن ها بسنده کرد چرا که گیاهان تنومند و سر سبزی که از نقطه نقطه دنیا جمع شده اند و در این محل پرورش داده شده اند به محیط جلوه و طراوت خاصی داده اند.
از سویی انواع پرندگان هم در این باغ زیبا در حال زندگی هستند که به مناظر حیات دیگری بخشیده اند و قطعا شما نیز لذت خواهید برد
نگران وعده های غذایی خود نباشید چرا که رستوران های معتبر زیادی در این مکان وجود دارد که می توانید از آن غذاهای متنوع و خوبی تهیه کنید و اوقات خوبی در کنار عزیزانتان در این محیط زیبا داشته باشید!
اگر قصد سفر به استانبول را دارید خوب است که این پارک را هم در لیست علاقمندی های خود قرار دهید و سفرتان را با دیدار از آن تکمیل کنید. عکس یادگاری در این باغ زیبا فراموش نکنید!