یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

پارک ملی دلتای آیدین در ترکیه


پارك ملي دلتاي آيدين
پارك ملی دلتای آيدين در ترکیه Reviewed by Zm on Apr 17Rating:

پارک ملی دلتای آیدین یکی از پارک ها و جاذبه های طبیعی در استان آیدین و در قسمت هایی از شهرستان های کوش آداسی و سوکه قرار دارد. این ناحیه یکی از جاذبه های دیدنی است که می توانید در پهنای سر سبز آن یا در زیر سایه درختان آن لذتی دو چندان ببرید.

 

پارک ملی دلتای آیدین

از سوکه به این محل باید حدود ۳۴ کیلومتر و از کوش آداسی باید ۲۸ کیلومتر راه طی کنید تا به پارک ملی دلتای آیدین برسید.  راستی آیا کوش آداسی را دیده اید؟! به شما توصیه می کنیم این شهر را هم ببینید.

در این مکان می توانید چشمتان را به پلاژ های شنی و دره ها و تخته سنگ های مرتفع بدوزید که این بخش را بسیار زیبا کرده است. قسمت شمالی این پارک دارای درختان سرسبز مدیترانه ای است. درختان و گیاهان این منطقه بیشتر از نوع تیره شاه، بلوط و دفنه می باشد. درختان و پوشش مدیترانه ای در این منطقه باعث شده که در این مکان ازدحام بیشتری دیده شود.

پارک ملی دلتای آیدین

در کنار سواحل پارک دلتای ایدین ترکیه می توانید انواع لاک پشت ها را مشاهده کنید در این منطقه زندگی می کنند و در حال زاد و ولد می باشند. سایر درخت ها هم به صورت بید و سرو و …می باشند.

منطقه مقدس در این مکان وجود دارد که قدمت آن به قرن ۸ و ۹ میلادی بر می گردد که از دیدنی های این مکان محسوب می شود و بسیاری از افراد در کنار آن بساط خود را پهن می کنند. البته این بخش فقط یک مکان دیدنی نیست بلکه به منظور برگزاری کنفدراسیون ها و مراکز سیاسی و علمی و کنفرانس ها نیز به عنوان یک مکان فرهنگی در نظر گرفته شده است.

پارک ملی دلتای آیدین

سعی کنید قبل از رفتن به پارک خرید هایتان را از مراکز خرید آنکارا در ترکیه تهیه کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.

برای آمدن به این مکان ساعات روز را به شما توصیه می کنیم می توانید از قهوه خانه سنتی پارک هم استفاده کنید و هر چه دوست دارید میل کنید و از طرفی می توانید برای سکونت از چادر و کاروان ها استفاده کنید.

پارک ملی دلتای آیدین

نشانی: استان آیدین و در محدوده شهرستان های کوش آداسی و سوکه قرار دارد.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 2 = 4


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم