دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

پارک های دیدنی در ازمیر


ازمیر یکی از شهرهای دیدنی در ترکیه است که به دلیل تنوع آب و هوایی و از طرفی دارا بودن جاذبه های توریستی عالی باعث شده که نظر های بسیاری از توریست ها را به خود جلب کند. یکی از مهمترین ابعاد گردشگری این شهر پارک ها و فضای سبز عالی آن است. با هم یک سری از این پارک ها را مورد بررسی قرار می دهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر برای تور ازمیر ۷ شب ویژه تابستان ۹۳ می توانید از همین حالا با ما تماس بگیرید و خود را برای سفری آرامش بخش و به صرفه آماده کنید

کولتور پارک

 

اگر به دنبال پارک مهم ازمیر می گردید که در آن نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود باید سری به کولتور پارک بزنید! این پارک یک پارک تنها نیست بلکه تنوع گردشگری از نظر نوع تفریح و جاذبه های دیدنی مثل تنوع گیاهی، باغ وحش و … باعث شده همیشه مشهور باشد. از طرفی برای صرف ناهار یا شام می توانید روی رستوران های عالی آن حساب کنید!

پارکالف پالم

 

پارکالف پالم یکی از مکان های متفاوت و تفریحی در ازمیر است که دارای امکانات رفاهی و البته ورزشی بسیاری است که ورزش دوستان اغلب در ازمیر برای تفریح و سلامت این پارک را انتخاب می کنند.

پارکادنان سایگون

 

هنر دوستان ازمیر همیشه در این پارک جمعشان جمع است! در این محل یک آمفی تئاتر وجود دارد که محل برگزاری تئاتر محسوب می شود. حتی نوازندگان برای اجرای کنسرت های خود به این محل می آیند و خیل دوست داران خود را به اینجا دعوت می کنند. این محل یک مکان هنری و احساسی است!

پارک اینسان حاکلاری

در این پارک می توانید دلفین های زنده بسیاری را ببینید و از طرفی هم آثار باستانی هم در این پارک برای دیدن عموم قرار داده شده است! با این حال این پارک را یکی از مکان های مدرن به حساب می آورند.