c پارک ساحلی جمیرا را در دبی ببینید
شنبه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۸

پارک ساحلی جمیرا را در دبی ببینید


در دبی بیشتر تفریحات مردم پارک هایی هستند که مردم آن ها را ساخته اند و بیشتر آن ها هم حالت آبی دارند. شاید این هم به دلیل گرمای طاقت فرسا در این کشور خلیجی باشد اما هر چه که باشد این پارک های آبی ایده بسیار خوبی است چرا که مردم را بیشتر به خود جذب می کنند حالا اگر این پارک آبی یک پارک ساحلی و نزدیک به ساحل هم باشد همه چیز عالی تر می شود. یعنی شما می توانید به راحتی و به خوبی از پارک و ساحل هر دو با هم لذت ببرید. موضوع مورد بررسی و توصیف امروز ما پارک ساحلی جمیرا است.

 

 

این پارک زیبا که به نام پارک ساحلی جمیرا مشهور شده است یکی از دیدنی ترین پارک هایی است که در امارات متحده عربی شناخته شده است و بیشتر زیبایی و حس و حالش را از همین ساحل گرفته است.  این پارک انقدر ها بزرگ ساخته شده که بتوانید در آن همیشه جایی برای استراحت و آرامش پیدا کنید به عبارتی ۱۲ هکتار مساحت این پارک بیان گر همه چیز است. این پارک برای مردم این منطقه بسیار محبوب است و در سلامت آن بسیار می کوشند. کمی تا حدودی از دبی و جاذبه های آن! را قبل از هر چیز بخوانید تا موقعیت های گردشگری دبی را بشناسید.

 

بگذارید پارک ساحلی جمیرا را اینطوری توصیف کنیم که با دریای زیبای آبی و لاجوردی در کنار درختان سر به فلک کشیده نخل از طرفی هم چمن زار ها و محیطی سر سبز محلی دنج و شاد برای ساکنان  و مسافران است.۳ تور پر مخاطب در دبی وجود دارد که بسیاری از توریست ها هر سه آن را تجربه می کنند شما هم از آن ها اطلاع پیدا کنید.

 

در این مکان می توانید محل های خاصی برای غذا پختن پیدا کنید و خودتان غذا درست کنید از طرفی هم زمین برای والیبال دوستان هم مهیا است. اگر هم به دنبال غذای آماده هستید یک سری کیوسک ها هستند که به فروش غذا مشغولند و نوشیدنی های خاصی دارند که همیشه صف خرید شلوغ است. اگر می خواهید در ساحل شنا کنید در ساعتت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر این کار را کنید چرا که نیرو های نجات غریق در این ساعات در طول ساحل آماده کمک به افراد هستند.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم