دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

پارک و مجموعه دیدنی سانوی لاگون در مالزی


سانوی لاگون
پارک و مجموعه دیدنی سانوی لاگون در مالزیReviewed by Zm on Apr 21Rating:

علاوه بر اینکه این روزها در تمامی مراکز دیدنی می توانید باغ ها و جاذبه های طبیعی زیادی ببینید می توانید از دیدنی های تاریخی هم بهره ببرید اما علاوه بر این دو برای تفریح امروزی ها و نسل جدید باید بسترهایی باشد که نیازهایشان را رفع کند.

 

یکی از این جاذبه ها پارک ها و فضای سبزی است که درست می کنند تا بتوانید به راحتی در آن ها به صورت امروزی تفریح کنید. یکی از این جاذبه ها در مالزی است که همه کسانی که از آن دیدن کرده اند لذت برده اند. پارک تفریحی سان وی لاگون یکی از جاذبه های امروزی است که محل تفریح بسیاری از جوانان است.

سانوی لاگون

در معرفی این مکان همین قدر کافیست که سانوی لاگون نام مجموعه ای دیدنی است که شما می توانید از آن دیدن کنید و از امکانات آن برای تفریح و خرید بهره ببرید. در این مکان می توانید انواع مختلف از ورزش های آبی را مشاهده کنید که هیجان خاصی به همراه دارند. علاوه بر این می توانید از اسب ها هم برای سوارکاری استفاده کنید. جاذبه های حوالی کوالالامپور هم مکان هایی هستند که می توانند اوقات خوشی برایتان رقم بزنند.

سانوی لاگون

علاوه بر این دو مورد که بسیار پر مخاطب است و باید مدتی در نوبت باشید می توانید به سرگرمی های دیگری بپردازید. این امکانات حسابی سر مسافران را به خود گرم کرده است مخصوصا تونل وحشتی که محال است به آن جا بروید و هوس تجربه آن را نداشته باشید.

سانوی لاگون

علاوه بر این می توانید یک مرکز خرید بزرگ را در این مکان ببینید که نام آن پیرامید است و می توانید به راحتی در آن هرچه که می خواهید خرید کنید اگر هم وسایل و اجناس آن مورد قبولتان نیست می توانید مرکز خرید NSK را هم تجربه کنید

سانوی لاگون

نکته ای که استفاده از این پارک باید برای شما بیان شود این است که شما می توانید با حجاب ایرانی و اسلامی هم در این مرکز حاضر شوید و از تفریحات بدون نگرانی بهره ببرید. اما خود بازارگردی در این مکان یک نوع تفریح محسوب می شود.

سانوی لاگون

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


+ 4 = 7برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم