یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

مجموعه تفریحی اقامتی پورتو بلو آنتالیا


اگر برای تعطیلات آینده به دنبال مکانی هستید که بتوانید هم در آن به اندازه کافی روحیه تان را تازه کنید و از تعطیلات لذت ببرید خوب است به شهر انتالیا و سواحل معروف و جذاب “کنیالت” فکر کنید. اگر تصمیمتان بر این است که آنتالیا بروید حتما از مجموعه اقامتی تفریحی Porto Bello استفاده کنید. این هتل دارای امکانات بسیاری زیادی است که می تواند به شما لحظات خوش و غنی ارائه کند.

 

ساحل معروف کنیالت که در کنار این هتل محل آمد و شد بسیاری از افراد است در واقع یکی از بلند ترین سواحل دریای مدیترانه است که لطف دیگری به مقیمان این هتل بخشیده است.

طبیعت و نما و منظره این محیط بسیار جالب است و شما می توانید به راحتی از آن در تمام اوقات شبانه روز بهره ببرید.

 

از جمله امکانات قابل توجه خود هتل می توان به استخر و آب گرم آن اشاره کرد که می تواند سلامتی بدنتان را تامین کند. در باشگاه های ورزشی این هتل، می توانید ورزش های آبی و هیجان انگیز آبی را به طور کامل تجربه کنید.

 

اگر امکانات بی نظیر این هتل ۵ ستاره هنوز برای شما کافی نیست کافی است ۸ کیلومتر راه طی کنید و به مرکز تفریحی انتالیا بروید. اما حتما به موقع شب بازگردید چرا که شام رستوران های این هتل بسیار تعریف کردنی است. این هتل از معروف ترین هتل های آنتالیا است.

 

کودکان می توانند از امکانات ویژه هتل، مثل زمین بازی، اتاق بازی کامپیوتری و … استفاده کنند. البته بخش نگهداری از اطفال هتل نیز برقرار است.

 

اتاق های مخصوص این هتل شامل اتاق های ویژه عروس و داماد، اتاق ویژه معلولین، اتاق های VIP  و اتاق های خانوادگی، می باشد که هر کس به تناسب علایق خود و امکانان مورد نیاز می تواند از آن بهره مند شود.

 

از جمله خدمات قابل توجه این هتل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – کرایه ماشین – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط  مب باشد که می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز از آن ها استفاده کنید

 

به دلیل مکان مناسب احداث این هتل، همچنین بخاطر امکانات رتبه این هتل از جهات مختلف به طور میانگین حدودا ۹ از ۱۰ می باشد و این یعنی همه چیز عالی است.