چهارشنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۷

منطقه پولونزکوی یک جاذبه طبیعی برای استانبول


منطقه پولونزكوي
منطقه پولونزكوي یک جاذبه طبیعی برای استانبولReviewed by Zm on May 18Rating:

اگر بارها به استانبول سفر کرده اید بالاخره روزی هم گذرتان به منطقه ای خوش آب و هوا به نام منطقه پولونزکوی خواهد افتاد. به هر حال این منطقه یکی از خوش آب و هواترین مناطقی است که در استانبول می توان پیدا کرد و از آن در تمام فصول لذت برد.

منطقه پولونزکوی

وصف این منطقه بیشتر با عکس ها و تجربه حضوری امکان پذیر است چرا که نمی توان در خلال کلمات از آب و هوای این منطقه، لطافت چمن ها و.. به شما حس زیبای منطقه پولونزکوی را القا کرد اما همینقدر که بتوانیم برایتان از این مکان خواهیم گفت .

منطقه پولونزکوی

منطقه پولونزکوی یکی از منطقه های خوش آب و هوا و از جاذبه های طبیعی در استانبول است که ایرانی ها به دلیل شباهت آت با شمال ایران، علاقه زیادی دارند و محال است یکبار به این منطقه بروید و یک ایرانی نبینید!

منطقه پولونزکوی

شاید یکی از دلایل شباهت این منطقه با شمال ایران این باشد که منطقه پولونزکوی در منطقه آسیایی ترکیه قرار گرفته و فاصله چندانی با ایران ما ندارد. اما این منطقه در حدود فاصله ۲۵ کیلومتری از شهر استانبول قرار گرفته که می توان در کمتر از سی دقیقه از استانبول به این محل نقل مکان کرد و روز خوبی را ردر آن جا در زیر سایه درختان و حتی در کنار آفتاب دل انگیز سپری کرد.

منطقه پولونزکوی

زمانی که سال ها قبل در قرن ۱۹ تعدادی از لهستانی ها در حال مهاجرت بودند این منطقه را کشف کردند و این ناحیه به پاتوقی برای لهستانی ها منظور شد. کاخ توپ کاپی در استانبول ترکیه هم یکی دیگر از آثار تاریخی شهر استانبول است.

 

منطقه پولونزکوی

در واقع شما می توانید به خوبی یک منطقه با رسوم لهستانی را در این جا تجربه کنید. علاوه بر این مردم استانبول بیشتر اوقات برای گذران تفریح و خوردن غذاهای لهستانی به این منطقه سفر می کنند و یک روز یا چند روز را در آن اتراق می کنند. سوارکاری یکی از تفریحاتی است که رونق خوبی در منطقه پولونزکوی دارد که به شما هم توصیه می کنیم یکبار در این منطقه سبز سوارکاری را تجربه کنید. توجه کنید قبل از رفتن به این مکان از مراکز خریدی مثل مرکز خرید گالریا  مایحتاج خود را تهیه کنید.

 

منطقه پولونزکوی

مطالب پیشنهادی :

۱ Comment

  1. داوود گفت:

    سلام ، برای سفر یک هفته ای به این منطقه پولونزکوی (اگر درست نوشته باشم) بدون اینکه در استانبول هتل رزرو یا تهیه کنیم ، آیا امکان داره و اگر امکان داره مبلغش چقدر هست؟ منظور اقامت در ویلاهای همین منطقه هست ، بمدت یک هفته ، من خودم تنها هستم و یک ویلا بمدت یک هفته در اونجا برای استراحت می خواهم. ممنون

ارسال نظرات


1 × = 8


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم