جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

پیشنهاداتی برای مسافرین فرانسه


سفر به فرانسه
پیشنهاداتی برای مسافرین فرانسهReviewed by Zm on Apr 17Rating:

همانطور که این روزها از جراید می خوانیم حدود ۵۰ درصد بر سفر های خارجی مردم ایران افزایش احساس شده که همه ناشی از این است که مردم علاقه زیادی به مسافرت پیدا کرده اند و می توانند از شهرهای مختلف دنیا دیدن کنند اما اینکه شما به چه شهر و کشوری بروید مهم است و مهم تر اینکه بدانید که باید از چه جاهایی و چه مکان هایی دیدن کنید ولی هر کشور باید و نباید های خاص خود را دارد که ما برای فرانسه مهمترین نکته ها را گلچین کرده ایم و به شما می گوییم که چگونه سفری با آرامش بیشتر را تجربه کنید

سفر به فرانسه

همانطورکه می دانید کوه های اطراف فرانسه و شهرها و روستاهای دیدنی آن بیشتر در روی کوه ها بنا شده اند پس اگر قصد دیدن آن ها را دارید مراقب باشید که اکسیژن ارتفاعات کمی کاهش پیدا می کند که ممکن است سر درد  و سر گیجه بگیرید. اگر بیماری تنفسی دارید حتما قبل از آن با پزشکتان مشورت کنید

اگر به دریا علاقمندی زیادی دارید می توانید به جنوب فرانسه بروید. بندر های مارسی و ونیس در این مکان قرار دارند و می توانید به لذت خود بیفزایید.

سواحل شهر های مذکور شلوغ هستند و فروشگاه های آنها شلوغ است و رستوران ها هم که اغلب جای خالی ندارند.

تجربه ما این است که از سواحل غرب فرانسه اصلا دیدن نکنید چون دارای بادهای موسمی شدیدی است و هوای نامناسبی دارند، که این سواحل برای ورزش هایی نظیر سورف ساخته و پرداخته شده اند.می توانید از هتل های ارزان در پاریس از این لینک اطلاع پیدا کنید.

اگر در تابستان به این منطقه سفر می کنید زیاد آب بنوشید تا کمبود آب ناشی از تعریق رویتان تاثیر نگذارد . برای سلامتی پوستتان از کرم ضد آفتاب تیره استفاده کنید کرم زدن به کودکانتان را فراموش نکنید.

اگر به سراغ دریاچه ها رفتید فراموش نکنید که بی هوا سراغ ماهیگیری نروید چون باید مجوز داشته باشید و بدون مجوز جریمه خواهید شد.

فروشگاه های این کشور مثل ایران از ۹ تا ۱۲:۳۰ و از ساعت ۱۵ تا ۱۸ و شاید بیشتر باز هستند پس ساعت خروج از منزل برای خرید کردن را فراموش نکنید.
یکشنبه های فرانسه تعطیل است برای برخی از امور باید مراقب تعطیلات باشید. قبل از سفر راهنمای سفر به فرانسه را حتما بخوانید.
آب شهری کمی نا مرغوب است و فقط در کوهستان ها می توانید آب خوب پیدا کنید توجه کنید که می توانید آب را خریداری کنید.

اگر قصد خرید دارید می توانید از مستر کارد و کردیت کاردو و ویزا کارد … استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


5 − 4 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم