c هتل پین بای هالیدی ریزورت
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

هتل پین بای هالیدی ریزورت


هر وقت که به دنبال یک هتل ساحلی خوب هستید همیشه به دنبال کلمه ریزورت در انتهای آن باشید. این به این معنی است که شما یک هتل ساحلی را پیش رو دارید درست مثل امروز که می خواهیم یک هتل ۵ ستاره عالی و خلیجی به نام هتل پین بای هالیدی ریزورت را به شما معرفی کنیم. این هتل در زمره ی هتل های تفریحی است که در مساحت ۴۲۱ هزار متر مربع ساخته شده است. مقر ساخت بنای هتل کوش آداسی در ترکیه است که در واقع در خلیج Camlimani  می باشد.

هتل پین بای هالیدی ریزورت

خوشبختانه از نظر رفاهی و امکانات و خدمات می توان این هتل را محلی عالی تلقی کرد. این هتل حدود ۱٫۲ کیلومتر از ساحل و تفریح گاه های آن را در اختیار دارد. زمان انتخاب اتاق می توانید از خانه های ییلاقی یا اتاق های مناسب هتل استفاده کنید.

هتل پین بای هالیدی ریزورت

از نظر رفاهی اتاق ها دارای امکانات مناسب و خوبی نظیر تلویزیون های lcd  و … است. اما از نظر تفریحی می توان به استخر شنا، زمین بازی بسکتبال و پینگ پونگ و تنیس اشاره کرد که این هتل به مسافران ارائه می کند. رستوران این هتل، شما را به صرف غذاهای ملل مختلف، غذای ترکیه ای و غذاهای دریایی دعوت می کند. یکی از کارهایی که می توانید در ساحل انجام دهید و امکانات لازم را هتل در اختیارتان قرار می دهد، برپا کردن چادر می باشد. از سویی می توانید ورزش های آبی مثل قایق رانی از انواع مختلف هم در این هتل تجربه کنید.

هتل پین بای هالیدی ریزورت

رفتار و آداب خدمه های هتل بسیار زیباست از این رو خوب است از آن ها برای مکان های تفریحی و … مشورت بگیرید.

این هتل برای کودکان هم دارای امکانات رفاهی و تفریحی است که از جمله آن ها می توان به زمین بازی بچه ها، اتاق بازی های کامپیوتری و … اشاره کرد.

هتل پین بای هالیدی ریزورت

استخر های هتل به صورت سر پوشیده و سر باز می باشند که می توان بر اساس سلیقه از ان ها استفاده کرد. از سویی حمام ترکی هتل را هم از دست ندهید و بعد از آن با استفاده از ماساژور ها بدنتان را آرام کنید.

هتل پین بای هالیدی ریزورت

سایر امکانات برجسته این هتل، آرایشگاه، لباس شویی، خشک شویی و امکانات اتوکشی و … می باشد.

هتل پین بای هالیدی ریزورت

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم