دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

کوه های متفاوت هونگشان در چین


یکی از جاذبه هایی که هر کسی می تواند چه در شهر خودش و چه در جایی دیگر دوست بدارد کوه های سر به فلک کشیده هستند که خود از عجایب اند حتی اگر خیلی ساده باشند.

هونگ شان هم نام کوه های بسیار عجیب و دیدنی و خوش مکانی است که در چین سال هاست زندگی می کنند. این کوه های رویایی که خودتان می توانید تفاوت را در عکس های آن احساس کنید در قسمت شرقی چین هستند که دارای جذابیت های تاریخی و طبیعی زیادی است! برای اطلاع از قیمت تور چین پکن با ما در تماس باشید

 

 

در چین کوه ها از ابهت و ارزش بسیاری برخورداند و این سلسله کوه ها هم در بین ۵ کوه برتر در چین قرار دارد که همه از آن دیدن می کنند. در واقع این سلسله کوه ها علاوه بر محل گردشگری و آرامش بخش خود، به محلی برای ایده و الهام یابی هنرمندان تصویر گرا و ادیبان تبدیل شده است. تور نمایشگاهی گوانجو ۲۰۱۴ فرصتی مناسب برای دوست داران نمایشگاه های خارجی است! در این مورد با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید

 

 

 

از اهمیت هونگ شان باید به همین میزان بسنده کنیم که نام آن را در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت کرده اند!

وقتی که وارد این محل می شوید چشمتان به سنگ های بزرگ و جذابی می دوزید که در کنار درختان تنومند و زیبا قرار گرفته اند. غروب های هونگ شان تصور نشدنی اند!

 

 

قامت این کوه ها چنان بلند اند که همیشه توده ای ابرهای سبک آن ها را احاطه کرده اند! حالا تصور کنید با چه منظره ای روبرویید! قله های گرانیتی این محل از معروف ترین و خوش نقش ترین قله ها به حساب می آیند.

 

 

شاید با خود فکر کنید که زمستان فصل بازدید از این کوه ها نیست و باید بگوییم کاملا در اشتباهید! سفید پوش شدن کوه ها در این ایام بسیار زیباست و شما باید بتوانید یکبار هم که شده منظره های برفی آن را ببینید!

 

برای دوست داران کوه پیمایی محل هایی قرار داده شده که می توانید بوسیله آن از کوه ها بالاتر بروید و خاطرات جالبی ثبت کنید.