سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

معرفی کامل ‌‌‌مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌ در دبی


مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌
معرفی کامل ‌‌‌مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌ در دبیReviewed by Zm on May 20Rating:

همانطور که می دانید دبی یکی از مراکز خرید فروشگاه های ایرانی است و شاید هم شما بخواهید برای اینکه اجناس فروشگاه خود را لوکس و مارک دار کنید و در تدارک سفری کاری به دبی باشید. می توانید بهترین و مهم ترین فروشگاه ها را در دبی پیدا کنید که اجناس بسیار خوبی دارند. در همین راستا  ما تصمیم داریم که به معرفی ‌‌‌مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌ در دبی بپردازیم.

 

 مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌

این مرکز یک محل بزرگ برای خرده فروشی است که با معماری و تجلل خاصی بنا شده است. انواع و اقسام فروشگاه ها را می توانید در این مرکز مشاهده کنید. برای اینکه روند خریدتان به خاطر رسیدن به رستوران و… دچار خلل نشود شما می توانید از رستوران ها و کافه های مجللی که در این مرکز وجود دارد استفاده کنید مطمئن باشید از غذاهایشان راضی خواهید بود. کافه ها به شما کمک می کند که عصری دل انگیز داشته باشید. در واقع این مکان ترکیبی از فروشگاه های سنتی و جدید است که انواع اقلام و اجناس را در آن مشاهده خواهید کرد. ما در ادامه به بیان طبقات مختلف خواهیم پرداخت.

 مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌

دو بخش از این مکان که بر یک آب نمای بزرگ اشراف دارد و پیش بینی شده از نظر گردشگری مشهور خواهد شد هنوز در دست ساخت و تکمیل است که می توانید از آن ها هم دیدن کنید. فاز های این مرکز خرید در حال افزایش است و دوست داران آن هم روز به روز بیشتر می شوند.

 مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌

در این وادی بیش از صد رستوران، کافه و فروشگاه غذا دایر است که نشان دهنده استقبال مردم است. سینماهای این مکان به ۱۲ تا رسیده و مراکز ورزشی مثل بولینگ و پارکینگ و مراکز تفریحی نیز برای خریداران فراهم است. حتی ظرفیت اتومبیل های پارکینگ ۱۳ هزار اتومبیل است.

 مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌

در طبقات مختلف به طور منظم موارد زیر به فروش می رسد که نام فروشگاه و عملکردشان نوشته شده است:

معرفی مراکز خرید دبی

حتما بعد از خرید از این مرکز سری هم به میدان عبدالناصر در دبی بزنید و عصر و شبی رویایی در آن سپری کنید. البته می توانید به یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی به نام مرکز خرید دبی به نام دبی مال هم مراجعه کنید. ما سعی کردیم کاملترین اطلاعات از این مرکز خرید را در اختیار شما قرار دهیم. برای تفریح و لذت هم می توانید از تورهای داخلی دبی استفاده کنید که سه تا از برجسته ترین تورها را در معرفی ۳ تور پر مخاطب در دبی معرفی کرده ایم.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


2 + = 6


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم