c 3 هتل لوکس در شیراز
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

۳ هتل لوکس در شیراز


شیراز عظیم ترین و شکوهمندترین مجموعه ی تاریخی دنیا را دارد: تخت جمشید. و شاعرهایش، حافظ و سعدی، از هر کسی در این مملکت مشهورترند. شهر باغ ها هم هست. سراغ هرکدام از بناهای تاریخی و دیدنی اش بروید، دورش باغی بزرگ هم هست و شهری است آن قدر سرسبز که هرجایش قدم می زنید، انگار وسط یک باغ اید. شهر تفریح هم هست و مردمش از قدیم به خوش گذرانی و خوش باشی معروف بوده اند. اگر برای رفتن به سفر، به دلایل بیش تری احتیاج دارید، قبلش حتماً سری به روانکاو هم بزنید.

شهر شیراز

قبل از سفر به شیراز حتما هتل های آن را بررسی و مناسب ترین هتل را برای خود رزرو کنید. از بین هتل های شیراز ۳ هتل منتخب را به شما معرفی می کنیم شاید انتخاب شما همان باشد. در ضمن برای رزرو هتل می توانید از پین تا پین پایین ترین قیمت را بگیرید.

هتل آریوبرزن

پذیرش هتل آریوبرزن شیراز

هتل آریوبرزن شیراز از هتل های سه ستاره در مرکزی ترین نقطه ی شهر شیراز است که از هتل های محبوب در وبسایت معتبرTripadvisor به شمار می رود و نمره ی خوبی از کاربران این سایت دریافت کرده است. هتل آریوبرزن به جاهای تاریخی و اداری شهر دسترسی خوبی دارد و طراحی داخلی آن با نقوش هنر هخامنشی تزیین یافته. از سرگرمی های موجود در این هتل می توان به بیلیارد، دارت، فوتبال دستی و ایکس باکس اشاره کرد.

هتل کریمخان

لابی هتل کریمخان شیراز

اگر به دنبال هتلی با قیمت مناسب و طراحی سنتی زیبا می گردید هتل کریمخان شیراز انتخاب مناسبی است. کریمخانترکیب دلنشینی از نقش و نگار های دوره ی زندیه و امکانات مدرن هتل داری است ۵۱ اتاق این هتل ۳ ستاره با امکانات رفاهی از جمله یخچال، تلوزیون، تلفن، تهویه مطبوع، سیسم آنتن مرکزی، امکان دسترسی به اینترنت، صندوق امانات، سیستم کارت کلید الکترونیکی درب ها، مینی بار، حمام، دوش، سشوار، حوله و دمپایی مجهز شده اند.

هتل زندیه

هتل زندیه شیراز

هتل زندیه شیراز جدید ترین هتل این شهر است. این هتل ۵ ستاره با نگاهی دقیق به معماری سنتی ایرانی طراحی شده است. البته فضای داخلی اش بیشتر صمیمیت و گشادگی کریمخان زند را به یاد می آورد تا خشونت قاجاریه. هتل زندیه در نزدیک ترین نقطه ی ممکن به ارگ کهنسال شهر واقع شده.

استخر و سونای هتل یادآور طراحی حمام وکیل است و با حمام های ترکی که این روز ها حرفش را زیاد می شنویم سر به سر می زند. رستوران های هتل سلیقه ی ایرانی و غربی را سیراب می کند. همین طور به این مجموعه یک رستوران VIP اضافه کنید که بهترین غذا ها را برایتان در یک محیط کاملا خصوصی سرو می کند.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم