دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

هتل آدم وهوا انتالیا


بزرگترین هتل در بلک در آنتالیا که آدم وهوا نام دارد ، جزئ چند هتل بزرگ وبرجسته در جهان شناخته شده تست .این هتل بانمای ظاهری بسیار زیبا در مرکز شهر قرار گرفته نورپردازی وسیعی را در نمای خود بکار گرفته است .هتل آدم وهوا دارای ۴۹۷ اتاق میباشد . این اتاقها بادکوراسیون مدرن وبه سبک روز راحی شده اند . در مقاله ای با عنوان  تور آنتالیا هر آنچه شما برای سفر به آنتالیا نیاز دارید اشاره کرده ایم

هتل آدم وهوا انتالیا

در اتاقهای بزرگ هتل آدم وهوا ، که مجهز به تمام تجهیزات وامکانات میباشد ،دارای سیستم تلویزیون ، ماهواره و تختهای راحت وتمام امکانات مخصوص مهمان وجود دارد .
این هتل (آدم وهوا) از هتل هایی است که در کنار دریای زیبای مدیترانه قرار گرفته است . مکانی دنج وراحت ، همراه با آرامش، در کنار دریای زیبا را در این هتل بسیار شیک بگذرانید.

هتل آدم وهوا انتالیا
اینترنت رایگان از مشخصات این هتل میباشد . هتل در فضای باز استخری دارد که شنا در آن بسیار لذت بخش میباشد.بعد از شنادراستخر ، یک حمام ترکی با آب داغ ارزش این را دارد که با یک ماساژ باشد وتمام این خدمات در هتل وجود دارد . هتل مردان پلاس در آنتالیا یکی از هتل های بسیار خوب در آنتالیا است که می توانید برای اقامت انتخاب کنید

هتل آدم وهوا انتالیا

تمام اتاقها بادیوارهای آینه کاری شده از زمین تا سقف اتاق شیشه ای هستند ، تمام مبلمان هتل به رنگ سفید ومدرن میباشندکه جلوه ی منحصر به فردی را به هتل داده اند .نمای تمام اتاقها به باغ سبز ودریا میباشد.

 

هتل دارای ۹ رستوران میباشدواز انواع غذاهای خوشمزه در آنها سرو میشود .غذاهای ترکی بیشترین طرفدار را در آنجا دارد.

هتل آدم وهوا انتالیا
سالنهای ورزش، تنیس، شنا، شیرجه و موج سواری از امکانات ورزشی مخصوص هتل می باشند.ترانسفر فرودگاهی در آنجاوجود دارد .

هتل آدم وهوا انتالیا

از هتل تا مرکز بلک پیاده ۱۰ دقیقه و سواره یک تا دو دقیقه راه است. این هتل کنار از بلک تا آنتالیا با ماشین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه راه است. اتوبوس هم هر یک ساعت وجود دارد که با هزینه‌ای مقرون به صرفه مسافران راجابجامیکنند .

هتل آدم وهوا انتالیا

برای خرید در فروشگاههایی که در هتل وجود دارد میتوانید تمام خرید های خود را انجام دهید.