c مرکز خرید آلانیوم در آلانیا
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

مرکز خرید آلانیوم در آلانیا


همانطور که می دانید آلانیا یکی از شهرهای توریستی معتبر در ترکیه است که توریست ها از ان دیدن کرده و از جاذبه هایش بهره مند می شوند و در نهایت با استفاده از مراکز خرید آلانیا، با دست پر به شهر و دیار خود بر می گردند.

 

اما پیدا کردن مراکز خرید معتبر در این شهر کمی سخت است. یکی از این مراکز خرید ، مرکز خرید آلانیوم است که توریست های زیادی از آن تجربه ی خرید دارند.

 

آلانیوم در واقع مرکزی معتبر است که می توانید در طبقات مختلف آن به دیدار و خرید اجناس مختلف بپردازید. برخی از فروشگاه های برند و مارک نیز در این محل دیده می شوند اما نمی توان گفت آلانیوم پاتوق اساسی برند های اصیل است. برای دیدار از این مرکز خرید باید از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۱۲ ساعت یعنی تا ۱۰ شب، برنامه ریزی داشته باشید.

 

در آلانیوم می توانید انواع پوشاک، وسایل آرایشی و بهداشتی و گاها وسایل الکترونیکی را خریداری کنید.

در این محل برای رفاه حال توریست ها انواع امکانات رفاهی نیز در نظر گرفته شده است. اگر لابلای خرید خسته شوید می توانید به راحتی از سینماهای این مرکز خرید استفاده کنید و اوقاتی را به استراحت بپردازید.

 

از طرفی وجود کافه ها و رستوران ها نیز باعث شده که خانواده ها با خیال راحت تر برای خرید از آلانیوم وقت بگذارند چرا که نگران صرف ناهار و شام نیستند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم