چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

جالب ترین و شگفت انگیز ترین فستیوال های دنیا +عکس


مردم بسیاری در  دنیا هر سال برای برگزاری جشنواره هایی گردهم می آیند که به اصطلاح به فستیوال کثیف معروف هستند ،شاید نام گذاری این جشنواره ها به این دلیل است که این فستیوال ها خرابی ها و زباله های بسیاری را از خود بجای می گذارند .

جشنواره ی چین چیلا در استرالیا

جشنواره ی چین چیلا یکی از بزرگترین جشنواره های غذایی است که در ماه فوریه در استرالیا برگزار میگردد.در این فستیوال شرکت کنندگان به سمت هم هندوانه پرتاپ می کنند . البته این جشنواره فقط به پرت کردن هندوانه ختم نمی شود ،بلکه حتی تعدادی از شرکت کنندگان روی هندوانه اسکی میروند و کارهای دیگر که شاید برای بعضی ها جذاب به نظر بیاید.

Melon-Image17

 

Chinchilla-Melon-Festival-3-600x337

فستیوال میمون ها در تایلند

در این فستیوال به منظور گرامیداشت میمون ها در تایلند برگزار می گردد ، مردم نوشیدنی و میوه برای میمون ها آماده می کنند و خود آن ها هم با میوه های آماده شده بازی می کنند و محیط را  کثیف و آلوده می کنند .

 

monkey 11

فستیوال-بوفه-ی-میمون-ها-تایلند-2

 

حمله پرتقال ها در ایتالیا

این جشن ، یک جشن بزرگ غذایی است که در ارئپا به عنوان کثیف ترین فستیوال شناخته می شود مردم در آن با پرتقال ها به سمت هم حمله کرده و در واقع فقط محیط را تمیز می کنند.

268647_608

این جشن هر ساله در شمال ایتالیا برگزار می شود .در واقع در این جشن مردم به دو دسته تقسیم می شودند و با هم به جشن می پردازند ، با این تفاوت که سلاح آن ها در این جنگ ، پرتقال است .در انتهای مراسم شما شاهد پرتقال ها ی هدر رفته ی بسیاری هستید که سطح معابر را پوشانده و محیط را کثیف کردند .

 

رنگ ها در جشنواره ی هند

این فستیوال نیز ، که جزو فستیوال های کثیف دنیا به شما می رود ، هر ساله در هند برگزار می شود.

در این جشنواره مردم به یکدیگر پودر های رنگی می پاشند و در این زمان تقریبا هیچ فردی را در هند نمی توانید ببینید که ظاهری تمیز داشته باشد .

064136711411665102a

 

جشنواره ی پنیر در انگلستان

این جشنواره که در انگلستان برگزار می شود ، علاوه بر کثیف بودن ، خطرناک نیز هست.

شرکت کنندگان در این جشنواره ، تکه پنیری را از بالای یک تپه ی گلی قل می دهند و خود نیز برای گرفتن آن ، از بالای تپه به سمت پایین می دوند ، که این کار گاهی سبب آسیب رسیدن به آن ها می شود .

152869_674

 

 

فستیوال عجیب باطلاق در کره جنوبی

این جشنواره ی کثیف که در کره ی جنوبی برگزار می شود ، هر ساتله حدود دو میلیون نفر را از دیگر کشور ها به سوی خود جذب می کند.در این فستیوال ، شرکت کنندگان در باطلاقی از گل و لای شنا می کنند.البته این طور که نمایان است ، این جشنواره ی کثیف برای خیلی ها جذاب و دیدنی است.

330491_414

 

فستیوال گوجه فرنگی

این جشنواره که هم زمان با برداشت گوجه فرنگی که در کشور اسپانیا برگزار می شود ، جزو فستیوال های کثیف به شمار می آید .در این جشنواره ، مردم با گوجه فرنگی به سمت هم حمله ور می شوند و تقریبا می توان گفت در مدت برگزاری این جشنواره ، شهر والنسیا به رنگ قرمز در می آید . و البته باقیمانده ی این گوجه ها روی زمین ، چهره ی ناخوشایندی به شهر می دهد . ویکی از سخت ترین کارها بعد از اتمام جشنواره ، جمع آوری گوجه های له شده از روی زمین است.

7a7e3bcaa4a147dd40f6bcd151a5802d

بالش ها به جنگ هم می روند

در این فستیوال بزرگ که در نقاط بسیاری از دنیا برگزار می شود مردم با بالش های پر به هم حمله می کنند و همدیگر را کتک می زنند .این جشنواره محدودیت سنی ندارد و از هرگروه سنی می توانند در این جشنواره شرکت کنند.این جشنواره خطری برای شرکت کنندگان ندارد ولی در اطراف محل برگزاری جشنواره ، نیروهای امدادی مستقر هستند .این جشنواره در کشورهایی مانند هلند ، انگلستان ، استرالیا و دیگر کشور ها برگزار می شود.

500951_272

 

جشنواره ی کورپس کریستی در پرو

هر ساله در ماه ژوئن در پرو ، جشنواره ی سنتی و کاتولیک کورپس کریستی برگزار می شود .

به اعتقاد افراد شرکت کننده در این جشنواره ، پرش از روی نوزادان باعث دور شدن شیطان از آنها و همچنین آمرزیده شدن از گناهان و دوری بیماری از آن ها می شود.

userupload_2013_2912258421403550002.8372

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 1 = 9


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم