c هتل آکوا فانتزی
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

هتل آکوا فانتزی


هتل ساحلی آکوا فانتزی یکی از هتل های کوش آداسی ترکیه است که در ساحلی دیدنی به نام پاموکاک واقع شده است. این هتل برای کسانی که به ساحل علاقه دارند مکان بسیار مناسبی است. گفتنی است در این هتل تمام اوقات شما به خوبی سپری خواهد شد اگر بخواهید.

آکوا فانتزی

در این هتل هر قشر سنی از کودکان تا افراد مسن تفریحات و امکانات خاص خود را دارد. اما بیشتر این هتل بخاطر سرسره های آبی اش مشهور شده است. در این هتل ۲۶ سرسره آبی دیدنی دارد که حتما باید امتحان کنید. در این منطقه می توانید یک رودخانه اختصاصی هم مشاهده کنید. این هتل دارای سرگرمی های متعددی است که می توان در شبانه روز از آن استفاده کرد.

آکوا فانتزی

آکوا فانتزی

اتاق های هتل هم با استاندارد های خاص و با امکانات و حتی دکوراسیون متفاوتی طراحی شده اند که بسته به سلایق مورد انتخاب توریست ها قرار می گیرند اما همع اتاق ها جذاب و خوش امکانات اند.

آکوا فانتزی

آکوا فانتزی

در تمام اتاق ها می توان امکاناتی نظیر تهویه، تلویزیون و بالکن و … را دید. در این هتل می توانید از برنامه های فرهنگی تفریحی شبانه نیز بهره ببرید نا گفته نماند که این هتل حدود ۸۰ کیلومتر از فرودگاه ازمیر فاصله دارد پس برای برگشتن و رسیدن به پرواز این مسافت را مد نظر داشته باشید.

آکوا فانتزی

آکوا فانتزی

به طور کلی امکانات این هتل شامل رستوران – پذیرش شبانه روزی – بالکن – آسانسور – گاوصندوق – تهویه – بار – باغ – امکانات باربیکیو  می شود.

فروشگاه های این هتل هم مکان مناسبی برای خرید لوازم ضروری و هدایا است.

آکوا فانتزی آکوا فانتزی

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم