شنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۷

تور نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی


عرب هلث

یکی از تورهای نمایشگاهی که هر ساله در دبی برگزار می شود تور نمایشگاهی عرب هلث است که مربوط به جامعه پزشکی و کادر درمانی است. این همایش هر ساله در اواخر ماه ژانویه یعنی ۲۷ الی ۳۰ ژانویه که برابر با ۷ تا ۱۰ بهمن می باشد برگزار می شود. در این همایش و نمایشگاه به ارائه ی جدیدترین دستاورد های پزشکی و سلامت از تمام مناطق دنیا پرداخته می شود.

عرب هلث

پزشکان، متخصصان، جراحان، دندان پزشکان و متخصصین زیبایی همه و همه در این مکان دور هم جمع می شوند، تا از تجهیزات جدید دیدن کنند.

البته د این میان می توان مدیران داروخانه ها، پیرا پزشکان، داروسازان و اساتید دانشگاه نیز مشاهده کرد.

عرب هلث

این نمایشگاه هدفی بزرگ دارد که برای توسعه بخش های پزشکی و مراقبتی به منظور توسعه کسب و کار صورت می پذیرد. هر بار بیش از سه هزار غرفه در این نمایشگاه به فعالیت سه چهار روزه ی خود ادامه می دهند تا بتوانند دستاورد های خود را به جامعه پزشکی اهدا کنند.

عرب هلث

از جمله غرفه ها و موضوعات و بخش های این نمایشگاه می توان به مواردی نظیر از موضوعات نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دبی میتوان به فناوری پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تشخیص و فیزیوتراپی و فن آوری های ارتوپدی، کالا و لوازم مصرفی بیمارستان ها، فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، محصولات جراحی و خدمات، مدیریت تسهیلات، محصولات یکبار مصرف پزشکی، فن آوری ساختمان بهداشت و درمان ، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی، قلب و عروق، انتشارات پزشکی اشاره کرد.

عرب هلث

در کنار این همایش هر سال حدود ۱۸ کنگره بزرگ در رابطه با پزشکی و سلامت برگزار می شود که در آن همگان را با علم روز دنیا آشنا می کنند

عرب هلث

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


7 + = 11برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم