c هتل آسیا مشهد
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

هتل آسیا ی مشهد


هتل زیبای آسیادر مشهد در چند طبقه ساخته و طراحی شده است با نمای اتاق هایی رو به خیابان و بعضی از آن ها رو به گنبد و حرم مطهر امام رضا می باشند . این هتل دارای درجه ۴ ستاره می باشد . شامل تمام امکانات و خدمات ویژه ی مسافرین و گردشگران می باشد . این هتل در موقعیتی بسیار عالی قرار گرفته است بازار های معروف و زیبا در اطراف هتل آسیا ی مشهد قرار گرفته اند .

هتل آسیا مشهد
زیر بنایی وسیع دارد و لابی آن خدمات پذیرش ۲۴ ساعته را به مهمان ارائه می دهد .
اتاق ها از دکوراسیون زیبا بسیار عالی و شیک برخوردار می باشند در اتاقهای هتل آسیا ی مشهد از تخت های زیبا و امکانات سرویس بهداشتی بسیار مدرن و تمیز استفاده شده است . این اتاق ها تلویزیون و ماهواره و تلفن را در خود جای داده اند . چای ساز و یخچال برای سهولت کار برای مهمانان در اتاق وجود دار . از دیگر خدمات وسایل مدرن در اتاق می باشد و سیستم تهویه ی مطبوع نیز در آتاق ها و لابی هتل وجود دارد .
شامل امکانات ورزشی بسیار عالی می باشد . خدماتی که در هتل به مهمانان ارائه می شود مانند خانه داری ،لباس شویی و خشک شویی و اتو کشی از جمله آنان می باشد .

هتل آسیا ی مشهد
اینترنت پر سرعت در لابی و اتاق ها وجود دارد خدمات تور ها و ترانسفر فرودگاهی در هتل آسیا ی مشهد آماده ی کمک به توریست ها می باشد.
کافی شاپی زیبا در بام هتل وجود دارد و در نمایی دیدنی از شهر می توانید از آن استفاده کنید.
رستوران عالی با غذاهایی با کیفیت و بسیار خوشمزه نیز در هتل آسیای مشهد از مهمانان در منو ی باز پذیرایی می کنند.

معماری و تزیینات داخلی هتل بی نظیر است و یه شما آرامش می دهد .
از هتل تا حرم ۱۵ دقیقه و هتل تا راه آهن ۳۰ دقیقه و هتل تا فرودگاه بین المللی ۲۵ دقیقه می باشد.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم