c هتل بانکوک پالاس بانکوک
یکشنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۸

هتل بانکوک پالاس بانکوک


یکی از هتل های معروف در بانکوک تایلند هتل ۴ ستاره ای است که به نام بانکوک پالاس شهرت دارد. این هتل به صورت شبانه روزی در اختیار توریست هاست. هتل بانکوک پالاس در منطقه ی Pratunam واقع شده که محل تجمع مراکز خرید است.

 

همچنین از Pratunam می توانید به جاذبه های گردشگری نیز دسترسی داشته باشید چرا که نزدیک به مراکز حمل و نقل هم هست. اتاق های زیادی در این هتل واقع است که همه دارای امکانات عالی، دکوراسیون و چیدمان عالی اند.

 

از طرفی می توان به امکانات برتر هتل به هتل استخر روباز ،ماساژ تایلندی ،  سونا  -مرکز بدنسازی و مرکز ترتیب تورهای سیاحتی – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – صرافی – فکس و کپی – مرکز تجارت اشاره کرد. استخر روباز ۴ فصل بوده که در هر فصل آب تنی در آن لطف خود را دارد.

 

یک رستوران بیست و چهار ساعتی در این هتل است که شما می توانید در هر ساعت از روز و شب در آن غذایتان را میل کنید. شیرینی فروشی های هتل هم بسیار جالبند چرا که انواع شیرینی و کیک را برای نوشیدنی های شما آماده می کنند.

 

برای بهره مند شدن از سلامتی بیشتر می توانید از مراکز سلامتی و و ورزشی این هتل استفاده کنید سرویس ماساژ هتل از نوع تایلندی بوده که اثرات خاص خود را بر بدن شما خواهد گذاشت

 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم